Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi az, amit megtanultatok a...

Mi az, amit megtanultatok a gyárban?

Figyelt kérdés
Én megtanultam, mit jelent igazán kínomban nevetni.

2021. ápr. 1. 17:00
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Hogy egyáltalán nem olyan rossz, mint amilyennek próbálják beállítani. Főleg, hogy gyárakban nem csak szalag mellett álló segédmunkások léteznek. Millió munkakör létezik egy gyárban, terepen, ami milliószor érdekesebb, mint egy irodában titkárnőként vagy adatrögzítőként a gép előtt görnyedni, és arra recskázni, hogy 110 ezerért értelmiségi vagy...
2021. ápr. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Megtanultam együttélni azzal, hogy sokszor majd' behugyozok, de mégsem mehetek ki a WC-re.
2021. ápr. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
98%
Támogatom, amit az 1-es írt. Bár én szalag mellett voltam, de nem volt olyan rossz ahogy eredetileg képzeltem, csak a fizetés volt alacsony. De tényleg nagyon sok munkakör létezik, nem csak gépkezelők vannak..
2021. ápr. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
Nagyon fura lehet hogy felnőtt, sok esetben java korú embereknek megszabják hogy mikor mehetnek ki a wcre például. Meg van egy reggeli meg egy ebédszünetük kb 15 perc, és ennyi. Mint régen az iskolában.
2021. ápr. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
97%
Ebédszünet az irodistáknak is van. Sosem kellett kikéreckedni pislantani. És a fizetés egálban van az irodisták fizetésével.
2021. ápr. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
98%

Én nem szalag mellett dolgozok, nem csoportbérbe, gyakorlatilag akkor megyek szünetre, amikor akarok, annyit dolgozok, amennyit akarok, persze minimum a normának meg kell lenni, de néhány év után már nem megerőltető az sem. Mivel vidéki kisvárosban élek, ezért nem sokat válogathatok munka tekintetében, így megtanultam meglátni benne a pozitív részeket, aránylag jó helyet is fogtam ki.

A kérdésedre válaszolva, megtanultam, hogy a pletyka gyorsabb, mint a fény, hogy rengeteg alkoholista és gyógyszerfüggő van itthon, hogy a tudás és az önbizalom fordítottan arányosak egymással. A gyár olyan, mint egy külön település, vehetsz ott édességet, ruhát, nyugtatót, gyakorlatilag bármit. 😃

2021. ápr. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt hogy, Magyarországon nincs termelés és nem a pénz miatt mennek ki sokkan.És a körülöted lévők 8 órába csak le huzni akkarnak.Ha nem vagy csöves és alkoholista.
2021. ápr. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Sok a farönk.
2021. ápr. 2. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy kb 2x annyit keresek mint az egyműszakos irodista csaj, aki nagyra tartja magát és lenézi a melósokat. Azt, ha túl sokat tudsz csak több munkád lesz, de többet nem fizetnek. A szigorítások java része csak ideig-óráig működnek. Utána visszaáll minden a régi kerékvágásba. Ha dihányzol, több szabadidőd kehet ésatöbbi
2021. ápr. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!