Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tegyek, hogy ne legyen...

Mit tegyek, hogy ne legyen ennyire figyelmetlen?

Figyelt kérdés

Az új munkahelyemen fél éve vagyok már, de még mindig sok hibát elkövetek, ami leginkább a figyelmetlenségem miatt van. Akárhogy próbálok koncentrálni mégis elcsúsznak néha a dolgok, emiatt nagyon szerencsétlennek érzem magam, és a munkatarsaim is bizonyára annak tartanak. Emellé még elég csendes is vagyok.

Légyszívesebben néha inkább csak megszünnék létezni.

Egy kis üzletben dolgozom, többnyire egyedül, szerencsére pénzügyileg nem hibáztam még helyrehozhatatlant, de gondolom ez is csak idők kérdése.

30 éves nő vagyok


2021. ápr. 1. 17:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek való minden munka. Arra kéne rájönnöd h miben lennél jó és azt csinálni
2021. ápr. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nincs figyelemzavarod, de ha gyanakszol rá, hogy érintettehetsz, akkor ezt a könyvet (igazából munkafüzet is) javaslom beszerezni:


Kerekedj felül az ADHD-n! (Steven A. Safren, Susan Sprich, Carol A. Perlman, Michael W. Otto)


Hasznos tippek és stratégiák vannak benne, bárki számár jó tippeket tartalmaz.


Illetve mégegy:

Használd az agyad okodan@ (Honos-Webb)


Sok sikert, ne add fel! ;)

Tényleg keresni kell az erősségeinket, és lehetőleg olyan területen dolgozni, ahol ezeket hasznosíthatjuk, ezt nagyon jól írja az #1.

2021. ápr. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kicsit lassitani ? idonkent megallni es atgondolni, a feladatokat.

Esetleg listat irni a teendokrol, hogy semmi ne maradjon ki.

2021. ápr. 5. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!