Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van olyan ember aki annyira...

Van olyan ember aki annyira figyelmetlen hogy inkább nem való neki jogosítvány?

Figyelt kérdés
Ismertek olyat aki sosem figyel oda semmire, így inkább nem való neki a vezetés?
2021. febr. 11. 13:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
39%
Nem feltétlen, lényegében csak addig figyelsz oda a vezetésre, amíg tanulsz. Utána már reflexszerűen megy.
2021. febr. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%

Vannak, az utakon napi szinten latni ilyeneket, akiknek sose kellett volna adni.

Ismerosok kozul is, pl. Anyukam, aki gyalog is kepes eltevedni, de ő ezt tudja is hogy nem valo neki. Van akit csak latasbol ismerek, mar szamtalanszor megbukott kreszen, es latszik rajta hogy nincs vele minden rendben, de papirja nincs rola, na hat neki sem kellene eljutni a jogsi megszerzeseig, de nem is fog.

2021. febr. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
98%
Pl. én, ezért nem is erőltettem soha a vezetést.
2021. febr. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
41%

2

Én is megbuktam a vizsgán, amin szerencsére átengedtek. Azóta egy balesetem sem volt (6 éve).

2021. febr. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
20%

4, te is megbuktal legalabb 6x mint az a noszemely akirol irtam?

Mert 1x meg belefer, vagy 2x, amikor 2 ponton mulik az egesz, de aki mar a kreszhez is sík hulye, pedig nagy szazalekban eleg logikus a megoldas, annak nem kell vezetnie.

2021. febr. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
15%
A kresz tesztet megcsináltam, de csak logika alapján, szerintem a kresz felét még most sem tudom, csak megérzésre vezetek.
2021. febr. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 kockagolyo válasza:
98%
Biztosan van ilyen. Én olyan emberről tudok, akit elméleten húztak el ötször egymás után.
2021. febr. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Én olyat ismerek, aki elméleten átmenne gond nélkül, de forgalomba inkább nem engedném mert kb soha nem figyelne oda semmire. Se tükör, se zebra, se felváltás, se sebességhatár, stb. Annyira koncentrációzavaros, szeleburdi, figyelmetlen hogy vagy más szenvedne balesetet miatta, vagy aki beül mellé a kocsiba.
2021. febr. 11. 14:44
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Én képtelen vagyok egyszerre több dologra koncentrálni. Soha nem tudtam zene mellett se tanulni. Biciklivel járok, de nem ismerem teljesen a kreszt, ezért sokszor a járdán, de ha mégsem, akkor sem merek áthajtani az úton, mert lassú vagyok felmérni a terepet: amíg balra nézek, de gurulok, addig jobbról simán elgázolnak, ha meg több irányból is jöhetnek autók, végképp nem tudom átlátni, igaz, hogy ez a hiányos kreszismereteim miatt is van.

De mindegy, tényleg nem gyors a reakcióképességem, alapos vagyok, de lassú mindenben, félek is az utakon, túlreagálom, ha velünk szemben előznek, én tutira berántanám az autót az árokba.

Szóval nekem ez nem való sajnos.

2021. febr. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
#9, méltányolandó hogy te legalább belátod. Sajnos nem mindenki ilyen.
2021. febr. 11. 18:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!