Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ki mivel foglalkozik? Szereted?

Ki mivel foglalkozik? Szereted?

Figyelt kérdés

Ha igen miért?


Ha nem miért nem?


Milyen nemű és korú vagy?


Szép estét.


2021. ápr. 1. 21:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
Imádom. Két dolog érdekelt gyerekkorom óta, az az orvoslás, illetve az IT. Az orvosit sajnos nem tudtam befejezni, így áttértem Computer Science-re. A vége az lett, hogy sikerült elhelyezkednem egy kórházban, méghozzá IT területen. 27 éves férfi vagyok.
2021. ápr. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Könyvtáros vagyok. Imádom a munkámat, mert szeretek olvasni és emberekkel foglalkozni.

Számomra az egészség az egyik legfontosabb, ezért is választottam ezt a szakmát, mivel ez viszonylag kevés stresszel jár (a stressz pedig az egyik leggyakoribb halálfaktor). Munkám során sok ismertségre tettem szert.


30N

2021. ápr. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

én kb 12 éve dolgozom a szakmámban, elektronikai technikus vagyok, és semmi pénzért nem váltanék. Eredetileg Szakács szakot végeztem, de abban nem tudtam elhelyezkedni.

36 férfi

2021. ápr. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
93%
Környezetvédelmi technikusként végeztem, de nem a szakmámban helyezkedtem el. Értékesítő vagyok egy műszaki áruházban. Szeretem csinálni, már amikor nyitva lehetünk ugye... 22/F
2021. ápr. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
84%
Üzleti mentor és coach vagyok, 37 éves férfi. Naná, hogy szeretem ezt a munkát, éppen ezért végzem. Nem is munkának, hivatásnak tekintem, ami sok ponton összekapcsolódik a hobbimmal.
2021. ápr. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
90%
Részvénykereskedő. Imádom. Az egész hozzám illik. Elemzés és pszichológia, amikben a legjobb vagyok. Egyszerűen gyönyörűnek találom, és nagyon sikeresnek érzem magam, amiért olyan jó vagyok benne. Ez adja a kihívásokat az életemben. A szenvedélyem. Életem végéig tudnám csinálni, és akarom is.
2021. ápr. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Könyvesbolt. Imádom❤️ nagyon szeretek olvasni, könyvekkel foglalkozni:) Sokszor kérnek tőlem ajánlást is a vásárlók.:) 35/N
2021. ápr. 2. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
81%

"Ki mivel foglalkozik? Szereted?":

A szociális területen dolgozok, UTÁLOM!


"Ha igen miért?":

Már nincs ilyen tétel benne.


"Ha nem miért nem?"

sokan elvárnak dolgokat, ha adsz egy kenyeret, akkor legközelebb már dzsemet is adj mellé pl. A másikon vezetik le a saját xarjukat a zemberek. Elvárják, hogy a másik változzon, de önmagának nem kell...


"Milyen nemű és korú vagy?": F39

2021. ápr. 2. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Könyvelő vagyok. Nem szeretem, mert a munka maga unalmas, a főnök idegbeteg, aki miatt folyton stresszelek, a fizetés pedig alacsony, amiből egyedül nem tudnék még megélni sem.


36/N

2021. ápr. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Adatokat mozgatok összetett módokon egy SSC-ben.


Rühellem!


A környezet, pláne amióta itthonról vagyunk, ellenére ez egy alantas meló. Rosszabb, mint egy összeszerelőüzem. Ott legalább tudod, hogy X bszbsznak Y időre el kell készülnie és ez a munkád lényege. Itt a munkád valódi célját sose tudod meg, a meló sose fogy el, a kollégák nagy része minimum közepesen súlyos személyisegzavarban szenved, pláne a főnökök.


3 dolog ami miatt jó: viszonylag jó pénz, nem kell bejárni sehova, nem kell külföldiekkel szóban kommunikálni.


30F

2021. ápr. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!