Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Pályáznátok? Végülis az nem...

Pályáznátok? Végülis az nem kerül semmibe.

Figyelt kérdés

6 év munkatapasztalatom van, 3 munkahelyemen voltam hosszabb ideig, 2 helyen felmondtam próbaidő alatt, és volt egy féléves határozott idejű munkaviszonyom.

Első helyem volt a határozott idős, majd 2,5 évig voltam a következőn, 2,5 évig az utánna lévőn, és most 9 hónapja vagyok a jelenlegi helyemen.

Elmondhatatlan a vágy bennem, hogy végre tartozzak valahová. Nagy reményekkel mentem ide is ahol most dolgozom, de minden nap h.lyének néznek a kollégáim, kiutálnak, nem engednek maguk közé.

Pályáznátok a helyemben máshová? Félek felesleges, mert nincs hosszú munkaviszonyom sehol és megbízhatatlannak gondolnak, csak lejáratnám magam. De ez a helyzet kezd felőrölni. Vagy örüljek, hogy munkám van, ebben a helyzetben és húzzam meg magam?

Nem tudom melyik út lenne a helyes.


2021. ápr. 2. 07:10
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
És szerinted mi a bajuk a kollégáknak veled?
2021. ápr. 2. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az, hogy a főnök ismerőse vagyok és szent meggyőződése az egyik kollégámnak, hogy ki fogják rúgni (gyanítom azt gondolja, hogy a helyére jöttem). Elmondásuk szerint ők könyörögtek még egy emberért, így keresett meg az ismerősöm, de nem fogadnak be. Nem engedik, hogy érdemi munkát végezzek, lehet van valami titkolni valójuk is, egy dolgot véletlenül meg tudtam, 8 hónap után. Lehet azt gondolják, majd elmondom a főnöknek. De engem nem érdekel mit seftelnek. Jobban izgat, hogy úgy megyek be a melóba, mint aki akasztófára készül, gyomorideggel, hányingerrel, tegnap reggel hánytam is mielőtt beültem a kocsiba.
2021. ápr. 2. 07:39
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor viszont onnan menni kell ,mert ez már csak rosszabb lesz...
2021. ápr. 2. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Manapság senki sincs hoszabb ideig egy munkahelyen. A 2x2,5 év az már nagyon hosszúnak tűnik, emiatt ne aggódj.

Szerintem maradj még ezen a helyen, most nem kapkodnak senkiért, velük meg ne foglalkozz, ne akarj tartozni sehová, ez csak egy munkahely. Korlátozd a munkával kapcsolatos dolgokra a kommunikációt, ha akadályoznak benne, akkor ne fogd vissza magad, irány a főnök, és ha lehet ne fényezd őket a főnöknek.

2021. ápr. 2. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2021. ápr. 2. 08:21
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyjából 1,5 évig voltam a cégnél a fekete bárány. Kiderült, hogy volt aki ássa alattam a gödröt. Miután felmondott, hirtelen nyitni kezdtek felém az emberek és már nem áskálódással, rosszindulattal. 6 éve dolgozom itt és már szeretem a helyem, szeretem az embereket, akikkel dolgozom. Ha úgy érzed van értelme, akkor érdemes kitartani hátha... Szerintem kevés munkahelyen igazán befogadóak azonnal, főleg ha a főnök ismerőse vagy.
2021. ápr. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!