Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nyáron az egyik csaj felvett...

Nyáron az egyik csaj felvett dolgozni egy cicanadrágot, az emberek miatt, az egész karrierjének annyi. Egy főnök rövid szoknyát hord hűvösebb időben is, nem sért ezzel senkit. Mi a logika ebben?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 3. 18:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
55%
Cicanadrág egyedül talán tunikával mondható ízlésesnek, én is kirúgnám, ha kirakatnak öltözve jönne egy beosztottam. Attól még, hogy kényelmes nem egy ízléses dolog, főleg munkába. Ennyi erővel a férfiak is járkálhatnának abba, csak mert kényelmes.
2021. ápr. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
61%
az a logika hogy a szoknya a nőknek munkahelyi viselet a cicanaci egyáltalán nem oda valo sztem. az én melóhelyemen is van dress code méghozzá szoknya harival. ha cicanaciba jelennék meg azonnal kirugnának sztem. a nőknek szoknya való nem cicanaci.
2021. ápr. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
De való nekik cicanaci, otthonra, meg sporthoz, mint egyébként a férfiaknak is, de nem utcára meg dolgozni...
2021. ápr. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Angliában dolgozom, és itt a nők többsége bizony cicanadragban jön dolgozni,legalábbis ahol én dolgozom, általában egy tunikaval vagy hosszabb ruhával viselve. Nem mutat semmit, nincs kint a fenekem- álmomban sem jutna eszembe hogy kirughattak volna emiatt bármikor is.
2021. máj. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Most írtad, hogy tunikával viselik, úgy itthon sem. Tudni kell helyén kezelni ;)
2021. máj. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!