Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ezekután nem érdemelnék meg...

Ezekután nem érdemelnék meg egy bocsánatkérést?

Figyelt kérdés
Március közepén otthagytam a munkahelyem egy félreértés miatt. Történt ugyanis, hogy a raktárból eltűnt valami, ami nem is az én felelősségem, de a főnök lopássál vádolt, mert én jártam utóljára ott. Nagyon csúnyán ordítozott velem, és mindenfélével fenyegetőzött. Nem tűröm, hogy így beszéljenek velem, ezért a munkaidő közben hazajöttem, majd másnap bementem megírni a felmondást. Azóta találkoztam egy volt munkatársammal, és mesélte, hogy később megtalálták a lopottnak hitt dolgot.

2021. ápr. 5. 13:01
 1/10 anonim ***** válasza:
19%
Nem. Már nem vagy alkalmazott, mégis miért keresnének?
2021. ápr. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
De igen, megèrdemelnèd, mivel megalàztak, meg gyanúsítottak. Az más, hogy valószínűleg nem teszik meg, mert nem dolgozol már ott.
2021. ápr. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
Dehogynem. Az első érvelése igencsak sántít. De úgyis hiába várod. Én lehet, hogy megkeresném egy levéllel a főnököt.
2021. ápr. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%
Megérdemelnéd persze, de nem fogod megkapni. Ahol olyan balkáni állapotok vannak, hogy a főnök ordít, mint a szamár, miközben nincs is még tisztázva minden részlet (még ha te lettél volna a hibás, ez akkor sem stílus), ott ne várj ilyesmit.
2021. ápr. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Jaj, akkor sírjatok, mert "megérdemli". Az élet nem érdemről szól. A leukémiás hatéves sem érdemli meg a szenvedést, bizonyára ezért sem létezik olyan. Nőjjetek fel!
2021. ápr. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
16%
Nézd, nem te voltál, tudtad, mégis leléptél. Akkor?
2021. ápr. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
81%
A főnök stílusa miatt lépett le, nem azért mert lopott.
2021. ápr. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
56%
Emberileg megérdemelnéd de hivatalosan már semmilyen közöd nincs ahhoz az emberekhez és céghez. Ezért kb mintha nem is léteznél hivatalosan számukra.
2021. ápr. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
3%
7, akkor nem duzzogva felmondok, hanem előbb bebizonyítom az igazam.
2021. ápr. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha még ott lennél se kérne bocsánatot. Annyi lenne hogy nem lennél kirúgva.
2021. ápr. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!