Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan tudom fejleszteni...

Pepegurl1020 kérdése:

Hogyan tudom fejleszteni magam? Tippek, tanácsok esetleg tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Az van hogy pár hete elmondtam a “legjobb barátnőmnek” hogy úgy érzem kihasznál egy másik lánnyal és nekem hiányzik az előző lány csapatom, ezért nem szeretnék barátkozni,találkozni stb. vele.(hosszú történet) és elég sok dolgot a felyemhez vágott aminek a nagyrésze nem igaz, de elengedtem mert nem szeretek vitatkozni, viszont egy dologban igaza volt, hogy ritkán kezdeményezek beszélgetést, ami nagyából azért van, mert félek kezdeményezni (barátoknál és fiúknál is) attól félek hogy nem lesz mit mondanom, zavarok stb. Viszont ahoz hogy az a lány csapat ahol én jól éreztem magam, félek hogy nem hiányol, nem akarnak visszafogadni és félek rájuk írni, viszont nekem hatalmas szükségem lenne rájuk... és nyilván nem úgy akarok rájuk írni hogy hali visszafogadtok, és nem tudom mit írjak hogyan kezdeményezzek beszélgetést stb. Ebben kéne segíteni... előre is köszia tanácsokat

2020. aug. 8. 21:41
 1/2 anonim ***** válasza:
81%
A felyedhez? Na ne.
2020. aug. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Látom megragadtad a lényeget
2020. aug. 9. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!