Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Jelent valamit, hogy megismeri...

Jelent valamit, hogy megismeri a parfümöm?

Figyelt kérdés

Egy férfi munkatársam jegyezte meg, hogy mindig tudja, hogy ott jártam náluk, mert megismeri a parfümöm illatát.

Ez jót jelent, vagy rosszat? Vagy semleges?

L/25


2021. ápr. 7. 16:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%

Tetszel neki, ez szinte biztos. Most ez jó vagy rossz azt döntsd el te.

28/F

2021. ápr. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Te ismered, mi nem. Te tudod, hogy milyen kapcsolatban vagy vele és milyen hangsúllyal mondta. Csak le tudod szűrni belőle...
2021. ápr. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A Cenz Ura válasza:
100%

Bármit jelenthet, de ha így kihangsúllyozta valószínűleg kedvel


de azért még nem biztos hogy beléd van zúgva

2021. ápr. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%
Én majdnem pontosan ugyanígy próbáltam célzást tenni valakinek, mikor már untam, hogy kb parfümben fürdik reggelente víz helyett......szóval egyáltalán nem biztos, hogy a tetszés miatt csinálta.
2021. ápr. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Elég jó fajta parfümöt használok, már évek óta, eddig mindenki dicsérte. Minden reggel egy nyomásnyit használok, úgyhogy képtelenség hogy ússzak benne, ennél kevesebbet nem tudom magamra fújni. Ha meg ez is zavar valakit, az az ő baja, én imádom ezt az illatot és nem tudnék enélkül elindulni itthonról.
2021. ápr. 7. 16:50
 6/11 anonim ***** válasza:
85%
Ez bármi lehet. Lehet, hogy kicsit túlzásba viszed a parfümözést és emiatt fél órát kell szellőztetni utánad (nekem van ilyen kollégám, ráadásul férfi, borzalmas).
2021. ápr. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak egy sima megállapítás is lehet. 😃
2021. ápr. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
a hajtóműolajat is felismerem mégsem vonzódom hozzá
2021. ápr. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
33%

Ha a hajtóműolaj a repülőgéphez kapcsolódik, az _szerintem_ szexi.


Kérdező, nőként szinte ugyanez játszódott le velem pár éve, ott minden jel szerint tetszettem az illetőnek. Bizonyos rendszeres megbeszélések után szokás volt, hogy kávéztunk egyet páran - de ő meg én tutira - , viszont néha nem ő jött tőlük. Egyszer megjegyezte, hogy előző nap pont "lemaradt", de érezte, hogy ott jártam, annyira jellegzetes (volt) az az illat...és hogy áruljam már el a nevét. Szóval lehet, hogy nem aberrált és nem is gyűlöli az illatodat, hanem egész mást szeretne. :)

2021. ápr. 8. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
69%

Azért kicsit "fura", hogy az első pár véleményező pozitív dolgot látott bele, arra nem volt válasz, de ahogy leírtam (4-es vagyok), hogy ez abszolút lehet negatív is, egyből beállt védekezőállásba a kérdező, pedig ez nem egy személyes támadás volt, csak egy megélt helyzet leírása.

Ebből azért látszik, hogy kedves kérdező, csak azt akarod hallani, hogy igazoljuk, hogy igen, a kollégád biztos csak rád gondol egész nap, mert beléd van esve...

És hidd el, nem sértésnek vagy támadásnak szánom, de hiába drága parfüm, meg hiába egy fújás, láttam én már karón varjút. Van, amelyiknek bizony így is nagyon erős szaga van, akkor is, ha luxusmárka. És lehet, hogy négy embernek tetszik, az ötödiknek meg a gyomra felfordul tőle.

Szóval ennyiből a kutya se tudja megmondani, hogy miért tette szóvá, de az 100%, hogy nem lehet pozitív, hogy a parfümöd érződik egy szobában, ahol már nem vagy ott. Akkor is, ha amúgy egész nap arról fantáziál, hogy veled kefél, már elnézést.

2021. ápr. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!