Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Pályaválasztás előtt állok és...

Dr.Med.Vet. kérdése:

Pályaválasztás előtt állok és a lent felsoroltak közül szeretnék megismerkedni az egyes szakmákkal?

Figyelt kérdés

Aki ezek közül valamelyik munkát végzi, vagy tanulja a szakot, kérem jelezzen.

régész, vadgazda, tájépítő mérnök, földrajz-történelem tanár



2017. júl. 5. 19:04
 1/4 anonim ***** válasza:
79%
Töri-magyar szakos tanár vagyok. Szerintem a másik három közül válassz.
2017. júl. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kevés a fizetés, ugye? :( Sajnos az majdnem mindenhol az
2017. júl. 5. 20:07
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Mégcsak nem is a fizetés a gond. Sokkal inkábba kötött tanterv ami egy baromság, nem azt tanítjuk amit tudniuk kellene a fiataloknak, hanem mindenféle butaságot. Megvan kötve a tanárok keze és nem lehet mit tenni. Egy kalap kakit nem ér a mai oktatáspolitika. Másfelöl meg ottvannak a munkakörülmények. Lepusztult épületek, se wc papír se szappan...meg a diákok akiket semmi nem érdekel.


Nekem a felsoroltak közül a tájépítő mérnök a favorit, bár fogalmam sics, hogy azzal mit lehet csinálni, de jól hangzik. :)

2017. júl. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
67%
Elnézést kérek az OFF-ért! Ment a zöld a Tanárnak! Igen, nagy "T"-vel Tanár, mert ritka az ilyen Tanár manapság!
2017. júl. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!