Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Előfordult már veletek, hogy...

Előfordult már veletek, hogy egy munkahelyen megismert barátságnak csúnya vége lett?

Figyelt kérdés
2018. nov. 10. 21:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Elő bizony. Tanultam is belőle egy életre, azóta nem haverkodok munkahelyen senkivel.
2018. nov. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2018. nov. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 nemaRendőrség ***** válasza:
100%

Igen. Azóta nem várok semmit szívességekért viszont.

Igazából tőle sem vártam, de ígért mindent, majd nem lett belőle semmi.

Itt most nem autóra vagy golfütőre kell, gondolni, hanem 10 írott szóra meg egy kávéra.


Segíteni azok után is segítek mindenkinek, csak az ígéretek amiket kapok nem érdekelnek. Ha betartja akkor örülök, ha nem hát nem.

2018. nov. 11. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen.Azóta nem törekszem munkahelyi baràtsàgra.Mert eléggé lehetetlen dolog.Jóban vagyok mindenkivel akivel lehet.De a bizalmatlansàg is bennem van.
2018. nov. 11. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Miazhogy! Leépítettek és tudat alatt is haragszom rájuk... 😕 Pedig még aznap is jóban voltunk és utána “elvártam” volna, hogy Messengeren / telefonon megkeressenek, de pont azok tették, akikkel nem fűztem szorosabbra a kapcsolatot. 😔 Többen is kérdezték tőlem, hogy miért te, miért nem x.y.? Ki érti?
2018. nov. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!