Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy legyek jó eladó élelmisze...

Hogy legyek jó eladó élelmiszerboltban?

Figyelt kérdés
Jelentkeztem eladói állásra élelmiszerboltokba, mert korábban voltam árufeltöltő és nagyon megkedveltem a munkát, főnökeim megdícsértek, nagyon jó csapat alakult ki, voltak rutinok, ki mit csinál naponta, vásálrókat is megtanultam "kezelni". Szeretnék ugyanilyen profi lenni eladóként mint árufeltölőtként, csak félek hogy a napi rutinok, a jó csapat, a rendszeresség, a jó hangulat nem lesz ugyanolyan mint ott volt. Szerintetek lesz még ilyen munkahelyem mint itt? Sok fiatal volt ott így nem éreztem idgenként magam. Szeretnék új helyen is olyan lenni aki úgy végzi a munkáját ahogy elvárják. Régi munkahelyemnél az volt a gond, hogy sok minden elrontottam, nem azt csináltam amit adtak legelőször mert féltem így buktam a jó imidzset, sokat késtem onnan mert próblémáim voltak a beilleszkedéssel akkor de ez az elején volt és adtak még egy esélyt nekem és bizonyítottam csak sajnos megszűnt az a hely. Most új munkahelyen új emberként szeretnék indítani. Nagyon úgy érzem ez a hivatásom, a munkám hiába nem ez a szakmám de az ott szerzett tapasztalatokat máshova is átvinném. Mit tanácsoltok ez ügyben? Volt aki esetleg szintén eladó volt vagy az épp élelmiszerboltban és megosztana dolgokat velem?

2021. ápr. 8. 22:26
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szerezd meg az eladói végzettséget, tartsd meg a rugalmasságod és az empátiád. Kommunikálj jól, légy ügyes problémamegoldó. A többi jön az idővel.


Sok sikert!

2021. ápr. 9. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!