Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Lehet a NAV-hoz névtelen...

Lehet a NAV-hoz névtelen bejelentést tenni?

Figyelt kérdés

Aki dolgozott már albán pékségben, annak nem kell magyaráznom az okokat, abban biztos vagyok.


Szeretném, ha egy adott üzletben körbe nézne kicsit a hatóság és utána járna a tulaj pénzmosó praktikáinak, meg hogy bejelentés nélkül dolgoztat napi 17 órákat köztes szünet és szabadnap nélkül...a mocsok, ami a pékek részlegében van, a másik fele.



Köszönöm



2021. ápr. 10. 04:54
 1/7 anonim ***** válasza:
85%

17 orakat dolgoztat koztes szun nap nelkul- ez a munkaugyi birosagra tartozik. Van neki weboldala,csak egy emailedbe kerul.

De gyujts bizonyitekot ra,h ennyi orat dolgozol naponta,es szun nap nelkul. A beosztast fotozd stb.


Ha all a viz a wc-ben a padlonvagy nincs szellozo/ablak vagy nincs szappan/torulkozo/kezszarito/kosz van vagy elelmiszer a foldon van tarolva,akkor az antsz-nek kell bejelenteni vagy a nebihnek.(van applikacioja. A fotokbol levagjak,h egy dolgozo volt.


Bejelentes nelkul dolgoztat: ott te is hibas leszel. Ennek nezz utana.

2021. ápr. 10. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
Volt egy navos ismerősöm, aki mesélte, hogy egy időben annyian akarták őket szémlyes bosszúra használni, hogy elegük lett, és a bejelentőket is elkezdték vizsgálni. Szóval maradjunk annyiban, hogy nem, nem lehet.
2021. ápr. 10. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Aha..hát, bárcsak valami bugyuta személyes bosszúról lenne szó...


Személyesen nem is lehetett kilépni, mert a tulaj közveszélyes ( volt ).


Ma mondta el a párom, hogy nem akart megijeszteni, de 1 hónapja, mikor kiléptem, a tulaj halálosan megfenyegetett bennünket, amiért nem dolgoztam nála tovább.


Őszintén kívánom a hitetlenkedőknek, hogy álljanak be egy albán pékségbe eladónak...majd meglátjuk, hány nap után fognátok menekülőre szó szerint :)

2021. ápr. 10. 09:26
 4/7 anonim ***** válasza:
39%
Itt ki hitetlenkedett mégis? Tök segítőkész valaszokat kaptál, inkább köszönd meg.
2021. ápr. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Miért nem jelentettétek fel?
2021. ápr. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
26%
Amúgy ha őszinte lennél, akkor nem kívánnál ilyet senkinek sem!
2021. ápr. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Úgy tudom már nem lehet névtelenül. Túl sok munkát adtak a NAV-nak a magyarok.
2021. ápr. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!