Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Lehet ilyen esetben névtelen...

Lehet ilyen esetben névtelen bejelentést tenni a rendőrségnek?

Figyelt kérdés

Úgy értem hogy se a rendőrség, se az adott illeto aki miatt telefonalok ne tudja meg hogy én tettem a bejelentést.


Arról van szó hogy van egy kis cibbánygyerek aki sokat hisz magáról, és legjobb barátomnak megk*rta a nojet(a csajt nem hibáztatom, már az elején mondtam h egy k*rva ma mindegy), és mikor haverom szakított a barátnőjevel ez miatt akkor még 1 hétig kb ott maradt nála a kocsija és a kulcs hozzá, és a cibbányok az ő kocsiját használták többször is, haverokkal furikáztak.


Megkeseritem ennek az embernek az életét ott ahol lehet, tudom hogy nincs jogosítványa, így amikor találkozok vele valahol vagy biztos forrásból tudom hogy megy valahova kocsival akkor szólnék a rendőrségnek hogy jogosítvány nélkül vezet valaki. Ez szerintem elég komoly kategória. Egyéb ötletek? Rendőrség komolyan venné az ilyet?


2021. febr. 10. 10:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem fogad be a rendőrség így bejelentést név nélkül.
2021. febr. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szóval ha mondom hogy xy helyen Józskapista jogosítvány nélkül száguld és leteszem a hivast akkor szted a rendőrség annyira szarna egy ilyen illegális tevékenységre hogy ki se menne kb 5km távolságra utánajarni, amikor imádják birsagolni amúgy is minden szarert az embert? Ez egy ajándék lenne nekik így
2021. febr. 10. 10:33
 3/4 anonim ***** válasza:

Betelefonálsz bejelntést tenni akkor az első, hogy elkérik az adataidat. Ha nem adod meg nincs is miről beszélni tovább.

De egy ilyen bejelentést, hogy random cigány szerinted jogosítvány nélkül vezet - na erre akkor sem reagálnak ha személyesen jelented be.

2021. febr. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha eleg elszant vagy,jelentkezel rendornek es te magad tudod igszoltatni.

Vagy osszehaverkodsz egy rendorrel es adsz neki tippeket.

2021. febr. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!