Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha egy színész nincs forgatáso...

Ha egy színész nincs forgatáson miből él?

Figyelt kérdés
Van valami mellék állása amit csinál mellette? Mert aki befutott és folyton hívják vagy milliárd dollarokat keres azt értem de itt Magyarországon..

2021. ápr. 15. 18:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Itt is azért olyan gázsik vannak, amikből félre lehet tenni, be lehet fektetni, nem a napi megélhetésre elég.
2021. ápr. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én olyat ismerek, aki mellette vállalkozó más területen. Szerintem van annyi tartaléka, ami miatt nem hal éhen a vírushelyzet miatt se, de nem él kiemelkedően jól annak ellenére sem, hogy országosan ismert.
2021. ápr. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

- szinkronizál

- színházban játszik (persze most nem, covid alatt)

- előadóesteket tart

- tanít szinitanodákban

- stb.

2021. ápr. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Tepfal ***** válasza:
Sok színész nehezen él meg, és sokan ott is hagyják a pályát a 30-as éveikben emiatt. Az, aki nem fut be és lesz országosan ismert, vagy szerződik fixen színházhoz, elég nehezen él meg, ha kapnak munkát, az általában jól fizet órabérben, viszont annyira nem jól, hogy hosszabb időtávon behozzon annyit, mint egy átlagos fizetésű, fix munkahely. Sokan ezért teljesen random alkalmi munkákat vállalnak (pl. host/hostesskedés elég gyakori).
2021. ápr. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Félretett pénzből vagy mellékállásból.

Egyik jógaoktatóm már járvány előtt sem élt meg belőle ezért különböző edzéseket tartott: jóga, tánc, futásfelkészités, erőnlét.

Most internetes jógákat tart.

2021. ápr. 16. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Beszáll valami gáz sorozatba, orosz maffiózó alakítani.
2021. ápr. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Színház, önàlló utazó produkció futtatása (pl monológest vagy kamaradarab), színiiskola alapítása vagy ott dolgozás, könyvírás, szinkronos munka, színházigazgatás...stb. Mostanában sok fiatal színész kajafutárkodik, mert más nincs.
2021. ápr. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hetes vagyok- ma már sok színész influencerkedik is.

Valamint ott van még a magán befogadószínház alapítás is, ha van rá tőke vagy megcsíp egy pályázatot.

2021. ápr. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ő pl. a covid alatt se siránkozik, hanem lakberendezést - kertrendezést vállal...


[link]

2021. ápr. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!