Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tegyek ha a főnököm lehúz...

Mit tegyek ha a főnököm lehúz az életről?

Figyelt kérdés

Alapvetően jól kijövünk, kis túlzással baráti a viszonyunk, viszont az utóbbi néhány hónapban minden nap sz*r a kedve. Képes már úgy bejönni reggel, hogy morog, grimaszol, látszik rajta, hogy jobb ha elkerülöd. Egy irodában ülünk ketten, így én ömlesztve kapom ezt a negatív energiát....Megértem, hogy sok munkája van, hogy feszült ez a helyzet, mindent megértek de úgy érzem elszívja az energiámat, viszont ő nem lesz jobban tőle. Sokszor úgy megyek haza, mintha a világ fájdalma rajtam lenne pedig nincs bajom a világgal.

Más kollégákat is zavar ez a helyzet, viszont ők nem egy irodában ülnek vele, csak közvetve kapják az ívet.

A legnagyobb baj, ha megmondjuk neki mi a helyzet, akkor támadásnak veszi és közli, hogy ha ennyire rossz ember akkor felmond. Ilyen érzelmi zsaroló, mártír típus, aki még ráadásul meg is teremti azokat a helyzeteket, amiben áldozat lehet.... próbálok türelmes lenni de nagyjából 2-3 hónapja ez a helyzet minden napossá vált, sőt már ott tartunk, hogy bejövök reggel és ő már akkor tiszta idegbeteg... nem tudom a családja ezt hogy bírja de én egyre kevésbé tolerálom.

Mit mondjak neki? Mondjam meg ahogy van és majd megnyugszik? Vagy majd felmond és feloldódik ez a helyzet? Vagy ne tapossak fölöslegesen a lelkébe, mert úgyse ér célba az info?

N/28



2021. ápr. 19. 08:10
 1/1 anonim ***** válasza:
61%

Nekem is volt hasonló felettesem, csak ő ezeken felül a munkámba is folyamatosan belekötött ha rájött az 5 perc. Tök mindegy, mit, hogyan csináltam, az nem volt jó neki.

2 évig dolgoztam ott, a végére már lelki roncs voltam. Felüdülés volt eljönni onnan.

2021. ápr. 19. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!