Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tegyek, ha a főnököm...

Mit tegyek, ha a főnököm hülyeségeket kér és a semmibe is beleköt?

Figyelt kérdés

Kéri például, hogy olyanokért reklamáljak partnereknél, amiről már az elején tudom, hogy el fognak küldeni a francba, de főnököm állítja, hogy ez az üzlet és higgyem el, be kell próbálkozni.

Vagy kéri, hogy csináljak egy szerződést, amit már alá kellene írni mondjuk két hete, de nem írja alá, mert baromságokon pörög, hogy miért ilyen a melléklet és nem olyan, sokszor már belekeveredik ő maga is, hogy mit akar és az új melléklet elkészítéséhez hetekig kell anyagot gyűjteni, aztán nem is az kerül a szerződés mögé és az aláírás ideje teljesen eltolódik stb.

Úgy érzem, hülyének néz, felületesen figyel rám, semmibe vesz. Normális, hogy felesleges köröket futtat velem és nem halad a munka? Sokan mondták már, hogy ne törődjek vele, kapjam meg a fizetésemet, csináljam, amit kér és engedjem el, de én meg megőrülök, hogy nem haladunk és hülyeségekkel foglalkozik, ami nem releváns a feladat szempontjából. Tényleg el kell tűrnie egy asszisztensnek, hogy a főnöke miatt hülyének nézik?


2021. ápr. 9. 07:11
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tudod olyan irányba terelni a főnököd gondolatmenetét h erről leszokjon,bele lehet hülyülni.Ha van más lehetőség ott kell hagyni...
2021. ápr. 9. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Olyan érzésem van, mintha az én volt főnökömnél dolgoznál.

Ha van más lehetőséged, ott kell hagyni az ilyet.

2021. ápr. 9. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!