Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Felmondás jelei a cuccok...

Felmondás jelei a cuccok összepakolása-hazahordása, emberek kerülése-senkivel nem beszélés, nyári szabadságolások leszarása?

Figyelt kérdés

Ezek a közelgő felmondás jelei lehetnek?

Szinte minden személyes cuccát hazahordta (családi kép, virágcserép, vízforraló stb)

Az íróasztalán összepakolt rendet tett, így voltaképp 1 perc alatt átadható a munkakör (minden mappázva rendezve)

Minden munkatársat kerül senkivel se beszél (jó napot-viszlát ennyi)

Félrevonultan telefonálgat, udvarra kimegy telefonálni

Nem egyeztet senkivel a nyári szabadságról azt mondja írjatok be ahova akartok és legyint


Vagyis 100% a felmondás?


2021. ápr. 20. 14:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon valószínű!
2021. ápr. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

van aki szerint magánéleti gond. mondtam erre biztos nem azért vitte haza a vízforralót mert megcsalja a nője. hanem azért mert nem lesz már rá szüksége-itt.

persze azért ráért volna az utolsó nap elvinni

2021. ápr. 20. 14:45
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Felmondás, kirúgás, várandós, hosszú fizetés nélküli szabira, készül, stb.
2021. ápr. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%

Én akkor viselkedtem így, amikor öngyilkos akartam lenni. Hazahordtam mindent az irodából, ne maradjanak az én cuccaim ott a halálom után... Aztán végül mégsem tettem meg, úgyhogy visszacuccoltam. :D

Amúgy a legegyszerűbb lenne a kollégát megkérdezni, ha kíváncsiak vagytok rá.

2021. ápr. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Most mi volt ebben olyan fura? Nálunk van olyan aki eltűnt majdnem egy évre önkénteskedni.
2021. ápr. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

"Amúgy a legegyszerűbb lenne a kollégát megkérdezni, ha kíváncsiak vagytok rá."


Szerinted majd őszinte választ ad.... nem hülye az. Vagy elküld a retekbe (közöd???) vagy ad valami szarkamu kitérő választ.


Én se mondanám meg ha felmondok. senkinek köze hozzá semmi.

2021. ápr. 20. 15:01
 7/11 anonim ***** válasza:
78%
Alapítványi iskola.
2021. ápr. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
neked ezzel mi a bajod? Veled se foglalkozzon senki.
2021. ápr. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#7 Csakhogy nem mindenki olyan bunkó, mint te. A normális emberek normális választ szoktak adni a kérdésekre, nem úgy reagálnak, hogy "Közöd?" Egyébként pedig, ha felmondott, akkor úgyis észre fogjátok venni, mert egy hónap múlva már se híre se hava nem lesz.
2021. ápr. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Balu, te mit foglalkozol folyton másokkal? Most ha azt írjuk, hogy igen, a felmondás jelei, attól boldog vagy? Vagy attól, hogy ha azt írjuk, hogy nem?
2021. ápr. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!