Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szellemi munkakörben nem alap...

Szellemi munkakörben nem alap dolog lenne az évenkénti minőségértékelés-munka értékelése-áttekintése?

Figyelt kérdés

Nem alap lenne, hogy mondjuk évente 1x leül velem a főnök áttekintjük az elmúlt évet, mit végeztem hogy végeztem mire jutottam, miben fejlődtem miben lenne még fejlődnivalóm-röviden minőségértékelés?


Ez nem alap lenne egy szellemi diplomás munkakörben?

Mennek az évek, és soha 1x nem fordult még elő hogy bárki a munkámra bármit akár jót akár rosszat mondott volna. Csinálom ahogy csinálom és úgy néz ki kutyát se érdekli. Jóvanazúgy.


Nem furcsa ez egy szellemi munkakörben? Van egyáltalán így értelme az egésznek?


2021. ápr. 20. 19:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha nem multinál vagy, akkor valoszinüleg nem foglalkoznak ilyennel.

Multiknál szokott lenni ilyen éves "kiértékelés"

2021. ápr. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Amikor multinál voltam, évente 5 perc értékelés volt, 25 perc kínos csenddel, mert ennyi mondanivalója volt a "főnöknek". Most magyar cégnél vagyok, bizonyos szempontból multis szemlélettel. Itt negyedévente van értékelés, és min. fél órát beszélgetünk, de inkább 1-1,5 órát. De nem ez az általános. Hosszú távon nem maradnék olyan helyen ahol nem kapok semmilyen visszajelzést..
2021. ápr. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ha nagyon rosszul csinálnád a munkád úgyis figyelmeztettek volna érte, ha meg azt mondanák, hogy ez igen, nagyon jó vagy, akkor meg pattognál, hogy adjanak emelést, azt meg nem akarnak
2021. ápr. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem hiányzik, a vezetőink is bábok, úgysem tehetnek semmit, amit nekik magasabb szintről nem engedélyeznek.
2021. ápr. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha valaki nem jól jön ki azzal aki értékeli a munkáját, akkor az milyen értékelésre számíthat?


Ezek a HR baromságok mind az Óperencián túlról érkeztek hozzánk Európába

Úgy mint a Valentin nap + Halloween.


A kollégáimtól sokkal jobb értékelést kaptam, mint a főnokomtől. Mivel az előbbinél csak a mellem nő és a buxám nem, otthagytam őket.

2021. ápr. 21. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Úgy mint a Valentin nap + Halloween."

Mindkettő európai eredetű, ezzel mellé lőttél.

2021. ápr. 21. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az amik hozták be Európába a II WW után terjedt el.


In Deutschland ist der Valentinstag vor allem nach dem Ende des 2. Weltkriegs populär geworden – vermutlich durch das Wirtschaftswunder und den gesellschaftlichen Wohlstand, aber auch durch die in Deutschland stationierten US-Soldaten, die den Brauch aus Amerika mitbrachten.

2021. ápr. 21. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!