Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Élelmiszerbolti eladóként mit...

Élelmiszerbolti eladóként mit mondjak interjún ha ezeket kérdezik?

Figyelt kérdés

-Miért szeretnél nálunk dolgozni?

-Ha lenne problémás vásárló, hogy kezelnéd a helyzetet?

-Mennyi a fizetés igényed?

-Van fogalmad e miket csinál egy eladó? (ezt mondjuk jól felsoroltam 1 kivételével amit elfelejtettem a péksüti sütést)

Interjúra szeretnék felkészülni és a korábbi interjúmnál ezeket is kérdezték amire nehezen válaszoltam és lehet emiatt se vettek fel mert nem voltam magabiztos így előre legyártanám a sablon válaszokat, hogy felkészüljek ha hívnának esetleg

Ti miket válaszolnátok ezekre ha élelmiszerbolti eladónak mennétek ha volt már majdnem 1 éves tapasztalatotok és továbbra is ebben a munka körben akarnátok dolgozni? Élelmiszerbolti eladó, árufeltöltő, kasszás, pakolás stb..



2021. ápr. 19. 00:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
58%

Az elsőre pl: Én egy megbízható céget kerestem, ahol tudom, hogy jól bánnak az alkalmazottakkal.

Ha kérdezik, hogy honnan tudod ezt, azt mondod, hogy nagyon sokat kutattál az interneten és az xy áruházláncot mondták a legjobbnak.

Bocsi már késő van, a többit nem válaszolom meg.

2021. ápr. 19. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az első kérdésre az is jó választ, ha egyrészt elmondod, hogy eladó szeretnél lenni, mert mondjuk szeretsz emberekkel foglalkozni, és azért pont őnáluk szeretnél dolgozni, mert vásárlóként is kedveled ezt az üzletláncot.
2021. ápr. 19. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszii és ha egy kis közértról van szó és nem nagyobb bolt mint aldi, tesco, auchan stb.?
2021. ápr. 19. 00:40
 4/12 anonim ***** válasza:
Akkor a 2. válasz szerintem oda is jó
2021. ápr. 19. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Problémás vásárló: türelmesen végig kell hallgatni, nem kell közbeszólni - már attól megnyugszik, hogy elmondhatja. Végig udvariasnak kell maradni, a probléma megoldására kell törekedni, ha lehet.
2021. ápr. 19. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek :)
2021. ápr. 19. 01:20
 7/12 A kérdező kommentje:

-Mennyi a fizetés igényed?

erre mit lehet válaszolni ami elfogadható?

Nekem a legtöbb ilyen munkában az 140.000 ft körüli volt 2 műszakban.

Általában 2 műszakosokra jelentkeztem de lehet köztük 1 is.

És tudtok még esetleg ilyen kérdéseket amiket kérdezhetnek?

2021. ápr. 19. 03:40
 8/12 anonim ***** válasza:
2021. ápr. 19. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
8.bocs de ezeket nem én írtam ki így semmi értelme nincs a válaszodnak..
2021. ápr. 19. 05:29
 10/12 anonim ***** válasza:
19%
á, dehogy, abszolút nem te írtad ki :D
2021. ápr. 19. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!