Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az alábbi állítások közül...

Az alábbi állítások közül melyik áll hozzád legközelebb, ami a munkát illeti?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 22. 13:13
A kérdező szavazást indított:
Csak a munkámnak élek, kitölti egész életem
Szerves része az életemnek, bár mást is szoktam mellette csinálni, anélkül lényegesen rosszabb lenne
Pusztán pénzkereseti forrás, megélhetés szempontjából végzem, mert még nem találtak ki jobbat, mint munkával keresni a pénzt
Sosem dolgoztam, mert eltartanak/nem érdekel a munka
24 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván jó, ha az ember azt is csinálhatja, amit szeret, de alapvetően azért dolgozunk, hogy éljünk, nem fordítva.
2021. ápr. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudtam melyiket jelöljem :D Én szeretem a munkám és jól megélek belőle, de nem szerves része az életemnek, anélkül is fejlődök és lépegetek előre, hogy kitöltené az életem. A magánéletem az első és bár vannak szakmai céljaim is a magánéleti céljaim ezerszer fontosabbak.
2021. ápr. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Csak azért csinálom, mert valamiből meg kell élni.
2021. ápr. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!