Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek milyen jövője van...

Szerintetek milyen jövője van a cégnél?

Figyelt kérdés
Egy új kisvezető jött a céghez. Nagyon fura, mert alig áll szóba bárkivel is. Egyedül a főnökkel beszélget. Bebújik az irodájába. A titkárnővel beszélget néha, és ennyi. Állandóan gyanúsan néz mindenkire, mintha iszonyúan félne. Amikor kijön az irodájából mű módon igyekszik előadni magát, mintha milyen erőteljes személy lenne, aztán gyorsan berohan az irodájába, mint aki elvesztette minden erejét és össze kellene szednie magát. Pedig a legtöbben kedvesek vagyunk vele, ő meg zárkózott, keménynek akar látszani, de mégis mint aki be van rezelve. Ez már hónapok óta így megy. Sokszor rohangál a főnökhöz azzal, hogy csúnyán néznek rá. Kitalál dolgokat másokról és előadja a főnöknek, miközben semmit sem tud a cégnél, mert csak ül az irodájában. Előad olyan dolgokat is, hogy az egyik munkatársam öngyilkos akar lenni, meg ilyenek. Pont arról a munkatársról, aki akár vezető is lehetne a végzettsége és a tapasztalata alapján. Lehet, hogy a pozícióját féltheti tőle? Miért ilyen a viselkedése? Beteg lehet?

2021. ápr. 25. 09:08
 1/9 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem te vagy a beteg, hogy értelmetlen f.szságokat tálalsz ki a főnöködről, belemagyarázol a viselkedésébe olyan dolgokat, amiket csak te akarsz látni. Nem sok jövőt jósolok neked itt a cégnél
2021. ápr. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%
Ha egész nap az irodájában ül, akkor honnan tudod mit csinál és mennyit tud a cégről? Tipikus eset, nem szimpatikus az új ember, ezért belelátsz dolgokat a viselkedésébe. Nők agytok, igaz?
2021. ápr. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nagyon viccesek vagytok :)) Azt hiszem, ha saját szemetekkel látnátok, más lemme... Egy munkatárs sincs a cégnél, aki ne lenne kiakadva rajza. :)))
2021. ápr. 25. 11:07
 4/9 anonim ***** válasza:
68%
Ez valami képzőművészeti suli, ahol le kell rajzolni az új kollégát?
2021. ápr. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hogy rákattantak a hasonlók az elmebeteg szóra? :))))
2021. ápr. 25. 11:13
 6/9 A kérdező kommentje:
Amit leírtam azok tények. Nem az volt a kérdés, hogy igaz e, amit írtam. Kívánom, hogy dolgozzatok egy ilyennel. :)))
2021. ápr. 25. 11:17
 7/9 anonim ***** válasza:
68%
Kívánhatod, dolgozok ilyenekkel. Annyi különbséggel hogy bennem van annyi szociális érzékenység, hogy minimálisan ráérzek az emberek élelmeire, szorongásaira, azok okaira és tudok úgy viszonyulni, hogy neki is jobb legyen. Így kap esélyt a kibontakozásra, nem összezárok a régi kollektívával az új ellen és a hátam mögött dörzsölöm a markom, hogy vergődik szerencsétlen :)
2021. ápr. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Még ki is rúgattam egy ilyet. Szorgalmas volt és segítőkész meg kedves. De mindenki féltette tőle a helyét, tehát nem volt nehéz összefogni másokkal ás kicsinálni. Még beteg is lett. A főnök sokáig védte. De sikerült rébeszélnünk, hogy váljunk meg tőle. Végül amikor fájdalmai voltak még a főnök is kigúnyolta a folyosón, hogy csak színészkedik. Sőt kirúgás után a környéken a kapcsolatoknak köszönhetően mindenhol elterjeszzettük róla, hogy alkalmatlan, buta, összeférhetetlen. Egy darabig nem is talált munkát.
2021. ápr. 25. 12:19
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez gonosz volt, a főnök paranoiás és sztem ez a normális a mai világban, főleg itthon MO-n amit meg szerencsétlen társatokkal csináltatok , ezek után száljatok magatokba, és ti voltatok az elmebetegek nem ő

Szégyelhetnétek magatokat

2021. aug. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!