Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A dolgozó oltása nem KÖZÖS...

A dolgozó oltása nem KÖZÖS érdeke lenne a cégnek és a dolgozónak? Szabadságot vetetnek ki hogy elmehessen időpontra oltatni?

Figyelt kérdés
Nem evidens lenne hogy ezzel is támogatjuk az oltást hogy minden szarakodás és betartás nélkül elengedem az emberemet oltatni ha már időpontja van? És nem még leszedem a fejét mi az hogy hiányzik és szabadság és örüljön hogy elengedem-nem KÖZÖS érdek lenne az oltás?
2021. ápr. 26. 08:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szabadságon meg istápolja magát az ember, a levegőben keletkezett szennyeződésekkel szemben.
2021. ápr. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Rokonnál pl. plusz szabadság jár az oltási napra.

Nálunk nem jár szabi rá, de a főnök simán elenged munkaidőben hivatalos távollétként.

Szóval ne általánosíts, van, ahol normálisan kezelik.

2021. ápr. 26. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mivel kötelező az oltásra elengedni az embereket a berendelt időpontra, így nem tudom milyen cégről beszélsz Kérdező.
2021. ápr. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
1-2 nap szabit amúgy igenis érdemes kivenni az oltásra, én is tök szarul voltam utána. Örültem, hogy feküdni tudtam az ágyon :)
2021. ápr. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Előző! Nem egy-két nap BETEGszabit akartál írni?
2021. ápr. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem betegszabit akartam írni, de most hogy így mondod, valakinek az biztos jobb. Nekem nem számított 2 nap, meg nem is akartam az oltáson felül még orvoshoz is menni.
2021. ápr. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!