Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit hazudjak jövőhét hétfőn a...

Mit hazudjak jövőhét hétfőn a főnökömnek arról, hogy miért nem voltam múlthéten bent a munkahelyen és hogy miért nem szóltam előre, hogy nem fogok bemenni egész héten?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 26. 22:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
52%
Én azt szoktam h nagyon beteg vagyok, és azt hittem meggyógyulok, ki is jöttem belőle, de megint ledöntött a láz, meg ilyen hasonló csacsiságok. Szép kis smst írok, amiben eljátszom a mesét, hogy jajj de rosszul vagyok. :)
2021. ápr. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
79%
Vagyis, akarom mondani... NE HAZUDJ! Ez rossz dolog! Irány a MUNKA, DOLGOZNI KELL! - Minden idős ember ever.
2021. ápr. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Akkor írjam le neki az igazságot, hogy utálok nála éhbérért dolgozni, de ha többet is adna, akkor is utálnám azt csinálni, amit csinálok?
2021. ápr. 26. 22:52
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk ha nem dolgozol egy hétig, nem vettél ki szabit és nem íratod ki magad dokival sem, akkor kábé instant kirúgás lesz, úgyhogy sokat már nem kell magyarázkodnod.


De ha ennyire szar, miért nem mondasz fel?

2021. ápr. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem neked már a következő héten sem kell bemenned :)
2021. ápr. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Áh, már sokszor eljátszottam ezt, gondolod, hogy ezután fog kirúgni? Hidd el, inkább ott tart, minthogy kirúgjon. Nálunk még soha nem rúgtak ki senkit, nem hiszem, hogy én leszek az első. Tudja nagyon jól, hogy a kirúgásommal nagyon komolyan visszaesne a termelés, de előbb-utóbb úgy is lelépek, ha nem emel. A legszomorúbb, hogy nem veszi komolyan. Annál rosszabb lesz neki, mikor odaállítok a felmondásommal.
2021. ápr. 26. 23:00
 7/16 anonim ***** válasza:
49%
Waaaahahaha... a nelkulozhetetlen, a mindent megoldo, a ceget egyszemelyben a hatan hordo 'Balazska', alias munkaugyes troll ujra koztunk. Mi van te sz*rdarab, elfogyott a gyogyszer azt' megint szofosasod van?
2021. ápr. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
7, ezt kinek szántad?
2021. ápr. 26. 23:10
 9/16 anonim ***** válasza:
40%
Ha meg lenne veled elégedve, akkor emelne a fizun.
2021. ápr. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem veszi komolyan, mert még mindig ott vagy.
2021. ápr. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!