Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hány ezer forintnak foghatom...

Hány ezer forintnak foghatom fel fizetésben ha egy munkahelyen egész hónapra biztosítanak étkezkezést tehát semmit sem kell költenem étkezésre?

Figyelt kérdés

Nyilván szakács,maradékot hazalehet vinni,ami mindig bőséges, szóval nem kell költenem semmit kajára, ha szabadnapos vagyok akkor is belehet menni és elvinni.

Nettó 164 ezer ft havonta. Plussz a kaja,azt hány ezer FT-nak könyvelhetem el?

Esetleg ha váltanék hogy számoljam majd, mikor éri meg váltani.



2020. máj. 20. 14:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
10%
Honnan a viharból tudjuk, hogy te eddig mennyit költöttél kajára? Számold ki, hogy ha innentől egy fillért sem hagysz ott a boltban, akkor az neked mennyibe jön ki, és annyinak könyvelheted el. Van olyan ember aki havi háromszázat kajál el, és van aki csak százat.
2020. máj. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ha a lustaság fájna 🙄 hogy számolja ki ezt neked bárki, amikor nem tudjuk a kiadásaidat? Számold szépen ki magadnak.
2020. máj. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
74%
50 körül
2020. máj. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Attól is függ milyen ételekről van szó. Én egy 100.000-nek számolnám azt kész,mert mellette innivalót,kávé,tea,édesség stb csak kell venni.

Meg nyilván nem szarvasgombát viszel haza mindennap. Gondolom :D

2020. máj. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Tegnap 6 rántott karajt vittem,jó adag rizsel,fél kiló káposztasalátával.

Ma 6 egész sült csirkecombot, tört burgonyával, 1 üveg savanyú uborkával.

Hús van bőven amit szeretek nekem megfelel,még kevés zöldséget is ellehet hozni naponta.

Azóta mióta itt vagyok csak teára költök.

2020. máj. 20. 15:19
 6/14 anonim ***** válasza:
56%

6 cs. comb kb 800 ft, a burgonya kilója 300 körül van, a savanyú uborka egy üveggel 600 körül talán. Szóval egy napra az olyan max 2000, ugyanez a helyzet a karajjal is.


ha hétvégén is adnak, kb 50-60 000-ből jön ki ez, plusz a gáz/víz/áram, amit esetleg otthon fogyasztasz, ha mosogatsz, főzöl, stb.


De ha a hétvége nem számít, akkor az csak 20 nap körül van, tehát 40 000 ft maga az alapanyag legfeljebb.

2020. máj. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Hétvégén is kapok,üzemi/menza jellegü konyha.

De lényegében ha nagyon sarkítunk akkor max nettó 200-210 ezernek felel meg, viszont mivel 8 óra munka így megfelel.

2020. máj. 20. 15:33
 8/14 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem elég jó világod van így azok alapján amit elolvastam. A lakás után (már ha fizetni kell érte (albérlet)) a kaja a legtöbb ami havonta a legtöbb pénzt elviszi az embernek. 40-50 ezret simán költhetsz másra, vagy spórolhatsz meg, ha csak a kaját nézzük.
2020. máj. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Szüleimmel lakom, mert így nem kell albérletet fizetni és eltehetem fizetésem nagyrészét.
2020. máj. 20. 15:48
 10/14 anonim ***** válasza:

Az a helyzet, hogy bármennyinek is számolod, ennyivel kapsz kevesebb pénzt.

A nem megkapott pénzt nem tudod eltenni.

Az a biztos ami levan írva, lehet most megigérik hogy persze vigyed nyugodtan haza, aztán gondol egyet és lopás miatt kirúg.


Amennyiben jó a 160e ami sztem nem, mert bolti feltöltőként is 200-250et megkereshetsz.. akkor jó mindannyiunknak.


Szakács meló kemény, 8h ból lehet 12h is ami papíron 8h marad.

és lehet a mosogató szerepe is beletartozik..


Egyre figyelj, mit írnak le, és az neked megfelel e,

Később a mindenkori helyzetre hivatkozva ezen a fizetéseden fogsz maradni, nyivákolhatsz és kérhetsz fizetés emelést , a mindenkori alap fizetéshez képest adják az inflációkövető béremelést ami ~3-5% , a mindenkori 8% helyett/év => akkor nem mindegy hogy a 160e Ft od stagnál, mert évről évre többet írnak le a papírra, ellenben fizető értéke ugyanannyi vagy kevesebb...

2020. máj. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!