Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek mit csináljak?

Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés

Kb 3 hónapja kezdtem el egy cégnél dolgozni, magával a munkával nincs is gond, viszont a munkatársakkal annál inkább. Felelőtlenek és leszarnak mindent.

Múlt héten megkérdeztem a felettesem, hogy hogyan fogok ezen a héten dolgozni. Ő azt mondta, hogy éjszaka. Bementem éjjel dolgozni, mire kiderült, hogy igazából délelőttös vagyok és hogy menjek haza mert túl sokan vagyunk a munka elvégzéséhez. És nem azzal van bajom, hogy feleslegesen utaztam, hanem azzal, hogy délelőtt senki nem is keresett, hogy miért nem vagyok a munkában.

Viszont a legnagyobb gond, hogy ezért most nekem beírtak arra napra egy szabadnapot.

Véleményeket kérek

Felmondáson gondolkodom



2021. ápr. 29. 21:18
 1/6 Thispain ***** válasza:
100%
Jelezném a problémát a főnöknek, fizetésemelést kérnék, és ha ezek nem teljesülnének, felmondanék.
2021. ápr. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Thispain ***** válasza:
Egyébként, ha nem jelezték, olyan lehet a munka jellege, hogy nélküled is elvégzik.
2021. ápr. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Többen vagyunk egy gépen gondolom ezért nem is szóltak. De hogy még a felettesem se keresett. (Amikkel dolgozom ők azt hitték, hogy tényleg szabin vagyok)
2021. ápr. 29. 21:26
 4/6 anonim ***** válasza:
Sajnos, csak rosszabb lesz.
2021. ápr. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Akkor itt tényleg csak a felmondás segít. Köszönöm
2021. ápr. 29. 21:30
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Mondjad nekik, hogy minden hét kezdete előtt írásban szeretnéd megkapni az illetékestől, hogy az adott héten mi a beosztás. Írják le szövegesen, vagy csináljanak egy táblázatot, tökmindegy, de írásban legyen közölve, és az is, ha ehhez képest módosulás van.

Hogy milyen írásban az végülis mindegy, ha bevezették már az áramot a barlagba arrafelé akkor e-mailben, ha meg nem akkor nyomtassák ki vagy írják le egy papírra és adják oda mindenkinek a kezébe az előző hét utolsó munkanapján.

Ha meg nem teszik meg a kérés ellenére, akkor tértivevényes levelet küldeni erről nekik, ha akkor se változik semmi, akkor rendkívüli, azonnali hatályú felmondás azzal az indokkal, hogy a munkáltató olyan magatartást tanúsít, ami a további közös munkát lehetetlenné teszi.

A legnagyobb baj mondjuk, hogy neked is valami lófsz végzettséged lehet, hogy ilyen helyeken dolgozol, normális helyen az ilyesmi alap. De így meg sanszos, hogy a többi is ilyen melóhely lesz.

2021. ápr. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!