Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Volt már olyan, hogy munkahely...

Volt már olyan, hogy munkahelyet váltottál, és a "hátramaradt" kollégák megbosszulták azt, hogy elmentél valamilyen módon?

Figyelt kérdés
Tehát hogy a munkahelyen olyan az emberek, akiknek mondjuk kevesebb alternatívái vannak, egyszerűen kegyetlen zokon vették, hogy lelépsz, mert mit képzelsz magadról, ha ők itt vannak x éve, akkor te is legyél itt x évig, és így tovább.

2021. ápr. 29. 23:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Még nem.
2021. ápr. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem. De a volt főnököm csúnya dolgokat terjesztett rólam.
2021. ápr. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan, dehogy. Hálát adtak a Jóistennek, hogy elmentem. :D
2021. ápr. 29. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Megbosszúlni nehezen tudták volna, de igen, voltak beszűkült és befásult munkatársaim. Volt, aki egyszerűen csak bedurcizott, hogy miért megyek el, aztán volt, aki hol kedvesebben, hol lekezelőbben, de próbálta tudtomra adni, hogy "ennél jobbat úgysem fogok találni" (de, méghozzá nem volt nehéz...), és persze volt (az egyik vezető), aki forrongott a dühtől, hogy ott mertem hagyni őket.

Mondjuk sokat elmond ez arról a munkahelyről...

2021. ápr. 29. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Főnököm sokszor el mondta,ha nem tetszik akkor el lehet menni máshová,de máshol sem jobb.(Ő szerinte persze hogy csak nála a legjobb.)

Egy darabig el is viseltem.

Össze-vissza dolgoztam,szabadidő az maximum külföldön ha volt,mikor nem volt meló.

Aztán ki húzta a gyufát nem egyszer,túl sokat akart,nagyon szépen többször is el mondtam neki ha ezt le rakom én aludni szeretnék és fogok is mert fáradt vagyok eléggé,erre azt mondja oké,később azt mondja majd alakul,megint telefonál mondja lehet lesz valami én megint el modom neki és le teszi,hívom a diszpécseremet is (irányító) mondom neki nem erről volt szó, semmi gond majd rendezi a főnökkel.

Küldik a megbízást és hív a főnök,ha le raktam mennyek a felrakóra,mondom neki előbb miért tette le a telefont? Á csak megszakadt,én meg mondtam neki már a mai nap folyamán többször is mondtam pihenni szeretnék ha leraktam az árut,még az irányítómmal is üzenetem neked drága főnök,erre ordibált és azt mondta ne oktassam ki őt,semmi olyat nem mondtam neki,persze hogy újra ki nyomott,az irányítómmal üzent hogy még is menni kéne,én mondtam oké köszönöm szépen üzenem a mesternek felmondok holnap keressenek valami munkát haza felé,kedves aranyos irányítóm intézkedett és mondta semmi gond aludjak.

Végre sikerült elaludnom a nagy melegben erre nem hív a főnök,monda legközelebb ne legyen ilyen mert fizetés levonás lesz,30 percig nyomta még,én meg be is aludtam,le is tette mert nem válaszoltam neki.

Egy hét késéssel csak haza értem,le is számoltam,még próbált könyörögni is,mondta a meséket,plusz meghívott egy hamburger menüre is,emberileg nem volt vele semmi baj,de főnöknek alkalmatlan volt.

Sofőr voltam.

2021. ápr. 30. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat, utolsó, téged rohadtul nem irigyellek, de őszintén egyikőtöket sem. Tuti tipp: ti se irigyeljetek engem. Itt sem rózsás a helyzet.
2021. ápr. 30. 16:17

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!