Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Főnökként mit reagálnál rá ?

Főnökként mit reagálnál rá ?

Figyelt kérdés

Raktárosok vagyunk

1 éve nálunk dolgozik egy csajszi 25N, azt vettük észre,hogy nem nagyon keresi a mi társaságunkat,nem jön oda beszélgetni, az utóbbi hónapokban 2 férfivel is megtalálta a közös hangot,mindegyik 50-60 évesek.

Szerintetek, nem fura,egy 25 evést,egy 60 éves férfival mászkálni, beszélgetni ?!.


Péntek a főnökhelyettese megjegyzést tett,hogy sokat látják xy

Válasza az volt,hogy csak kollégák ,nem kell irigykedni


Szemet szúrna nektek mit főnök ha ilyet látnátok



2021. máj. 1. 11:26
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
100%

"Kiadóba van ez a férfi aki mászkál a lánnyal

Ebédszünetben vannak együtt,műszak vége előtt 15-20 perccel"


Jó, még mindig nem írtad le, hogy ez téged mi a frászkarikáért zavar. 😃

2021. máj. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 A kérdező kommentje:

Azért zavar mert nem igaz,hogy ez senkivel nem tudd jóba lenni

Egyikünkel se tudd beszélni


Fonokhelsettes is már megjegyzést tett rájuk

2021. máj. 1. 13:21
 13/47 A kérdező kommentje:

Annyival lerendezte a 60+ férfi,hogy nem kell irigykedni

Csak kolléga viszonyban vannak

2021. máj. 1. 13:22
 14/47 anonim ***** válasza:
100%
Oke de ez a Te életed miben befolyásolja? Komolyan..miért kell ilyen semmi dolgokkal foglalkozni? Annyi más van az ember saját életében amivel törődhet. Miért azon kell csámcsogni,hogy Julika miért Pistikével beszélget, miért nem Marikával? Engem ez megrémiszt esküszöm..Kiskoromban azt hittem a felnőttek értelmesek. Hát nem..
2021. máj. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 A kérdező kommentje:

Kedves 14

Téged nem zavarna ha a például a lányod,papa korabeliekkel beszélgetne


Bezzeg másokat szidjátok,hogy mit akar egy 21 éves srác egy 14 évestől


Kb ugyan ez a szitu csak itt 25- és 60 évesek

2021. máj. 1. 13:26
 16/47 A kérdező kommentje:

Kicsit se apakomplexusos a csaj


Most ők a téma,minden munkahelyen van valaki vagy csinál valamit amiért beszéd téma lesz

2021. máj. 1. 13:27
 17/47 anonim ***** válasza:
100%
Hát én is 25/N vagyok és sokkal jobban megtalálom a közös nevezőt egy 60 éves pasival, mint egy 45 éves nővel. Mindigis a férfiakkal haverkodtam mindegyik munkahelyemen, mert nem vagyok rá kiváncsi, hogy kinek a gyereke mikor szart, mikor lett 56 hónapos vagy ki hova jár körmöshöz. Ez van, vannak 'fiús' lányok, akiket az ilyesmi téma egyáltalán nem érdekel.
2021. máj. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
100%
17-es..ugyanilyen vagyok én is. A kérdezőtől meg a hideg futkos a hátamon. Pont az ilyen nők miatt megyek százszor előbb egy férfihez beszélgetni mint nőhöz.
2021. máj. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy meg az egybites emberek foglalkoznak mindig más életével a munkahelyen. Nálunk sosem volt ilyen dedó..(Bankban dolgozom)
2021. máj. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
100%

Nem foglalkoznék érdben vele. Nem csak féltékeny vagy, mert a számodra partiképes a pasik a fiatal husira repülnek rá helyetted?

Amíg nincs klikkesedés, nincs csapaton belüli feszültség, addig nem avatkozom be. Ennyi embertől lehetetlen elvárni, hogy mindenki mindenkivel egyformán jóban legyen

2021. máj. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!