Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Főnökként mit engedhettél meg...

Főnökként mit engedhettél meg magadnak, amit a beosztottként nem mertél?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 24. 22:10
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
Pofázni, lazsálni, késni, előbb elmenni, be se menni.
2021. ápr. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Konkrét példa?
2021. ápr. 24. 22:14
 3/5 anonim ***** válasza:
43%
idk nehogy komolyan vegyél gyakorin akárkit is xD
2021. ápr. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
58%
Irányt mutatni a napi tevékenységet illetően, de semmi egyéb. Amikor olyan emberekkel kell kommunikálnom, akik az irányításom alá tartoznak, akkor mindig olyan hangnemet ütök meg, ill. úgy viselkedem velük, ahogyan én is elvárnám azt a főnökömtől, - mindig beleélem magam az irányított emberek helyébe, mielőtt megszólalok és ebben következetes tudtam maradni. Pontosan ezért van az is, hogy soha nem támasztok az irányításom alá tartozó emberekkel szemben olyan követelmény rendszert, amelyet én sem tudok teljesíteni (éjjeli felkelést követően sem). Volt példa arra, hogy felhívták beosztottak a figyelmemet ellentmondásra, amelyet ott, azonnal, együtt újra gondoltunk és nem szégyelltem beismerni, ha nem az én verzióm volt a legjobb, - a jobbat választva folytattuk a tevékenységünket. Nem haltam bele és nem is köpött senki utánam ezért.
2021. ápr. 25. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
71%
Mindent, ami mások irányításához és a nem megfelelő munka miatti konfrontációhoz kapcsolható. De gondolom te most a főnököket akarod gyűlölni. Szóval tudok szabadság jóváhagyásáról dönteni, túlórát elrendelni, lemondani, beruházásokról dönteni, feladatokat delegálni akár nem saját beosztottnak is. Engedély nélkül később beérni, korábban elmenni és hasonlók
2021. ápr. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!