Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Főnökként mit reagálnál rá ?

Főnökként mit reagálnál rá ?

Figyelt kérdés

Raktárosok vagyunk

1 éve nálunk dolgozik egy csajszi 25N, azt vettük észre,hogy nem nagyon keresi a mi társaságunkat,nem jön oda beszélgetni, az utóbbi hónapokban 2 férfivel is megtalálta a közös hangot,mindegyik 50-60 évesek.

Szerintetek, nem fura,egy 25 evést,egy 60 éves férfival mászkálni, beszélgetni ?!.


Péntek a főnökhelyettese megjegyzést tett,hogy sokat látják xy

Válasza az volt,hogy csak kollégák ,nem kell irigykedni


Szemet szúrna nektek mit főnök ha ilyet látnátok



2021. máj. 1. 11:26
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
0%

Az gáz, hogy munkaidőben cseverészik, nem az, hogy kivel.


Amúgy valamilyen szinten igaza van a kérdezőnek. Nem árt, ha az ember fia-lánya jóban van a közvetlen munkatársaival. Bármikor kellhet neki segítség, nem biztos 6, hogy a 60 +-os pasi fog neki besegíteni.

2021. máj. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
100%
31-es! A magánéletben biztos nem lesz szüksége ilyenek segítségére a munkahelyen pedig mindegyik kollégának az a dolga hogy segítsen a másiknak. Az viszont nem hogy cseverésszen is velük. Vagy tessék akkor a szerződésbe is beleírni munkaköri leírásként, hogy kötelességem a magánéleti problémáimat megbeszélni a kollégáimmal. (Nem mintha ilyen szerződést törvényesen lehetséges lenne írni.)
2021. máj. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
100%
Van, aki a saját korosztálybeliekkel nem tud mit kezdeni, ezért keresi az idősebbeket. Én is ilyen vagyok. (F)
2021. máj. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 A kérdező kommentje:

Hát jól van

Látom itt sok a rosszindulat


Mi az,hogy a saját fajtáddal, saját nemedből nem bírsz beszélgetni

2021. máj. 1. 17:27
 35/47 A kérdező kommentje:
Ez nem normális
2021. máj. 1. 17:27
 36/47 anonim ***** válasza:
91%

Látod, idejöttél pletykálni, lehordani a kolléganődet amiért nem száll be a pletykapartitokba és te beszélsz rosszindulatról. Olyanokkal én sem bírok beszélgetni akik legnagyobb problémája hogy valaki mással miért állok szóba és vele nem és véletlenül sem feltételezi hogy nem az én defektem hanem az övé. Ez független attól hogy mi van a lába között.


Egyébként kedves hölgyeim! Tetszik már érteni hogy miért dolgozik bárki szívesebben 20 férfival mint 3 nővel?

2021. máj. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 A kérdező kommentje:

Ez mégis miért lenne pletya,amikor mindenki látta,hogy ebédszünetben elmaszkálnak és munkaidő végén 15 percre is beszélnek


Ez a valóság ezt mindenki látja


Ezért jegyezte meg a főnök helyettese,hogy sokszor látják együtt

2021. máj. 1. 18:02
 38/47 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem a munka rovasara megy, ( ami nem derult ki mert a kollegak sem,de ugy latszik a fonok sem ezen sokall) felolem azt csinalnanak amit akarnak.
2021. máj. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
100%
A megkeseredett 50-es fap/nák összeállnak utálni a kapós új fiatal lányt, aztán nekik áll feljebb...
2021. máj. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
100%

"Mi az,hogy a saját fajtáddal, saját nemedből nem bírsz beszélgetni"

1.Tanulj meg normálisan írni, fogalmazni pletykálás helyett. Ez jelenleg nem megy. Pletykálás, mások életének kivesézése helyett inkább erre kellene koncentrálnod.

2 Szégyellem, hogy a saját nememben ilyen rosszindulatú, agy nélküli lények vannak, mint te is.

3.A lányt nem érdekli a magadfajta bszatlan(nem szeretem ezt írni, de rád illik), vénülő pnák pletykálása.

4.Tisztelet annak jár, aki megérdemli. A korod nem ad indokot rá.

46/N

2021. máj. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!