Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van olyan hely (előző munkahel...

Van olyan hely (előző munkahely, régi törzshely stb) ahol megtudtál valamit és azóta nem mész még a közelébe sem?

Figyelt kérdés

Nekem volt régen egy munkahelyem (étterem), ahol nagyon rosszul és embertelenül bántak a dolgozókkal.

16 óra munka volt minden egyes nap, enni ha kaptunk is\főztünk magunknak, nem maradt idő beleenni sem...

Hadd ne mondjam, hogy átverték az embereket az ételekkel (vaddisznó helyett sima sertéshús, csak nagyon ügyesen fűszerezve).

A pincérek sose kaphattak jattot, amikor valaki fizetni akart, csak főnök mehetett oda az asztalhoz és nála kellett fizetni. Ő persze hülyére kereste magát (mindig dicsekedett mennyi pénze van, mi meg sápadtak, fáradtak és éhesek voltunk. Egy étteremben.


Mióta tudom, mi van a lengőajtó mögött, egy forintot sem vagyok hajlandó nekik adni azzal, hogy beülök a vendéglátóba. Messziről kerülöm.


A másik munkahelyem egy élelmiszer áruház volt, de ott olyan jó viszonyban voltam mindenkivel, hogy a mai napig összeölelkezek a dolgozókkal, ha megyek bevásárolni. 😊



Egy másik ismerősöm egy futárcéggel nem hajlandó többé kontaktolni, mert aki kihozná a csomagot, az az exe. :D

Inkább bejelöl egy másik kézbesítőt (ha van ilyenre lehetőség a webshopok), vagy ha csakis az xy futárcég szállít, akkor csomagpontra kéri és kerüli azt az időszakot mikor az ex azon a környéken van.



Nektek is van hasonló?


2021. máj. 2. 07:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Anyukámnak. Egyszer egy fürdőben dolgozott, azt mondta soha többé, többet nem is megyünk arra a helyre. A higiéniai viszonyok miatt. Van ott egy büfé is (az egyetlen büfé), ahol a zöldségeket szó szerint úgy mosták meg, hogy egy vödröt belemerítettek a medencébe, és azzal mosták át. Ugyanilyen vízzel mosták el pl. a fagyasztót is :D
2021. máj. 2. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
68%
Volt egy munkahely, ami érintett lehet a téma kapcsán. Alkalmi munkavállalóként rengeteget dolgoztam, több tálca narancs lett meghámozva a napi juice elkészítésekhez, emellett egyéb más teendőim is voltak,viszont nem engem választottak a felvételnél, de végül pozitív tapasztalatokkal máshol elhelyezkedtem. :)
2021. máj. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Érdekesek az eddig válaszok :)) megy a zöld mindenkinek


#1

ó, igen, a fürdőt, wellnesst ki is hagytam, ott is volt szerencsém nekem is dolgozni :D

Brutális amit ott "higiénia" alatt érteni kell.

2021. máj. 2. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!