Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen következménye lenne,...

Milyen következménye lenne, ha a főnöknek próbaidő végén elmondanám, hogy nem tartom magamat alkalmasnak a munkakörre?

Figyelt kérdés
2 hét múlva jár le a próbaidő, a főnök tökéletesen megvan velem elégedve, dícsért is többször, miközben eddig semmit nem tudtam önállóan megoldani és mindenben kellett a segítsége. Jelenleg még nem tartom a kapcsolatot az ügyfelekkel, de a telefonálás is eléggé rémisztő számomra. Próbaidőt követően kapok rendes céges laptopot/telefont és nagyobb felelősséget. Gondolom még nem tűnt fel neki(k), hogy debil vagyok, mert nem kaptam komolyabb feladatokat. Én viszont érzem, hogy nem fogok tudni fejlődni, mert mai napig vannak dolgok, amiket már 3-szor is átbeszéltünk, de ha holnap lenne ilyen feladat nem tudnám egyedül megoldani.

2021. máj. 1. 18:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmi. Csak új munka után kellene nézned.
2021. máj. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha jó a meló, akkor nem hagynám ott, mert sok olyan dologban értem el sikert, amihez az elején azt hittem én is, hogy túl debil vagyok hozzá és nem fog menni. Az igazság az, hogy csak lassabban tanulok, mint az átlag. Amúgy, ha benne vagy már a mélyvíziben, akkor gyorsabban is fog menni a tanulás. Esetleg beszélhetsz a főnökkel, hogy még nem vagy teljesen felkészülve és ha lehet, hagyjon egy picit még betanulni.
2021. máj. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Eszedbe ne jusson felmondani. Elégedettek veled, biztos a meló is egész jó, majd belejössz. Kérjél támogatást a főnöktől, és munkaidőn túl is próbáld magad kikupálni. (Az életben nem futamodunk meg a kihívások elől, bízunk magunkban, és ha nem megy valami, segítséget kerünk és képezzük magunkat...) Sok sikert!
2021. máj. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%
Valószínűleg van valamilyen erős önértékelési zavarod, hogy nem tudod magad megfelelőnek látni. Kezdj pszichoterápiát sürgősen.
2021. máj. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Na, mi volt?
2021. máj. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Semmi, nem mondtam semmit neki már teljes állásúként dolgozom, de ugyanolyan fogalmatlan vagyok továbbra is.
2021. máj. 27. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!