Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha új munkahelyre mész, neked...

Ha új munkahelyre mész, neked illik bejelölni Facebookon az új kollégákat?

Figyelt kérdés
Én kicsit antiszoc vagyok, nem nagyon jelölök senkit, max ha engem bejelölnek, visszajelölöm, de nekem nem annyira fontos ez. Viszont azon szoktam gondolkodni, hogy ha új munkahelyem van, akkor nekem illik jelölni az új kollégákat, bunkónak gondolnak, ha nem teszem, vagy ilyesmi nincs, csak én gondolom?
2021. máj. 4. 19:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne, nekem ez kicsit olyan nyomulós, meg nyalizós. Majd bejelölnek ők vagy ha jóban lesztek, majd bejelölöd később őket.
2021. máj. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Évek után se jelöltem be senkit. Ők csak és kizárólag a munkatársaim, nem a barátaim és nem a haverjaim.
2021. máj. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom dehogyis, nincs ilyen, hogy illik. Konkrétan lesz@rnám, aki akar bejelöl de én nem jelölgetnék senkit. Nem is értem a kérdésed amúgy, butaság.
2021. máj. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Oké, csak azért merült fel bennem, mert többször tapasztalatam, hogy nálam újabb kollégáknak már mindenki ismerősük a Facebookon a munkahelyen, és mindez hirtelen történt, tehát az új kolléga jelölt be mindenkit. Lehet hogy hülye kérdés, csak kíváncsi voltam más hogy van ezzel, mert én többször tapasztalatam ilyet.
2021. máj. 4. 19:21
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Tán kötelező, hogy legyen FB-od...???


Nem foglalkoznék vele.

2021. máj. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Ez egy ártatlan kérdés csak, nem azért írtam, hogy mindenki felháborodjon, csak kíváncsi voltam más hogy gondolkodik erről.
2021. máj. 4. 19:25
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell senkit bejelölni illemből, nincs ilyen szabály. Egyik munkahelyemen sem volt rám hatással az, ha valakivel nem voltunk ismerősök/nem jelöltem be. Másokat sem érdekelt ez.
2021. máj. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
100%
Én még a nevüket sem tudom mindegyiknek tehát be sem tudnám jelölni
2021. máj. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor se jelölném be, ha lenne fb-om... Mi közük hozzá, hogy te kikkel barátkozol, milyen oldalakat látogatsz, milyen cikkeket kommentelsz, stb. stb....????
2021. máj. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
én maximum azokat jelölöm be akivel a munkán kívül is van kapcsolatom. csak azért mert egy helyen dolgozunk, én nem akarom megosztani a likejaimat meg a posztjaimat, mert semmi kötük nincs hozzám, mint magánszemélyhez. ha a munka mellett még barátok is vagyunk, az más.
2021. máj. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!