Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha új munkahelyre mész, neked...

Ha új munkahelyre mész, neked illik bejelölni Facebookon az új kollégákat?

Figyelt kérdés
Én kicsit antiszoc vagyok, nem nagyon jelölök senkit, max ha engem bejelölnek, visszajelölöm, de nekem nem annyira fontos ez. Viszont azon szoktam gondolkodni, hogy ha új munkahelyem van, akkor nekem illik jelölni az új kollégákat, bunkónak gondolnak, ha nem teszem, vagy ilyesmi nincs, csak én gondolom?
2021. máj. 4. 19:13
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
ja és én azt se írom ki, hol dolgozok. illetve csak ismerősök ismerőse tud bejelölni (ezt elővigyázatosságból állítottam be így, hogy elkerüljem a túlbuzgókat)
2021. máj. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Én nem jelölök senkit. Ha jelölnek, visszaigazolom, de sose érdekelt az ismerőseim száma túlzottan.


Amúgy se minden tartozik a kollegákra, még ha jóban is vagyunk.

2021. máj. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Oké akkor úgy tűnik én fogtam csak ki túlbuzgó kollégákat, akik még azt is bejelölték, akiről nem is tudtam, hogy ott dolgozik..:D
2021. máj. 4. 19:50
 14/19 anonim ***** válasza:

Nem.

Már nem jelölnék új kollégaként,igazából annak sem örülnék,ha ők jelölnének,pláne az elején.

Van 10 ismerősöm,és ennyi.

2021. máj. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Nem, erre van a LinkedIn. Facebookon csak azt a pár embert jelöltem az évek során, akivel össze is barátkoztam.
2021. máj. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Utálom, ha kollégák bejelölnek, főleg ha szinte sosem találkozunk vagy levelezünk. Szerintem ez sima ismerősgyűjtés. Mindegy ki, csak legyen több ismerősöm...
2021. máj. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Engem jelölhetnének. Nekem nincsen facebookom meg semmi ilyen vackom :)
2021. máj. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Én végigjelölgettem őket, igaz, 30 fős kis munkahely, és nem pont egyből, amint odakerültem.
2021. máj. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Engem bejelölgettek 1-2 hét után páran amikor már személyesen is találkoztunk..


Én nem jelöltem be senkit, meg igazából én most fogok felmondani szóval igazán várhatóan volna ezekkel.. értem hogy van szimpátia, meg ők is szimpik, de valószínűleg nemsokára a büdös életbe nem fogunk találkozni. :D no de mindegy.

2021. júl. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!