Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Thyssenkruppnál mennyit...

Thyssenkruppnál mennyit kérhetek vezető logisztikus beosztásra?

Figyelt kérdés
Pénteken megyek interjúra (nem Budapest), és sokat gondolkodtam a bérigényen. 4 év tapasztalatom van ezen a területen. Én 600 bruttóra gondoltam. Szerintetek?
2021. máj. 4. 21:57
 1/6 anonim ***** válasza:
90%

ne hülyéskedj már...


A Thyssenkrupp csoport egy kis cégénél voltam területi képviselő 2018ban, ekkor kaptam bruttó 430at, plusz éves bónusz a szerződések után


neked vezetőként a bruttó 600 nevetséges lenne, főleg tapasztalattal


én 26 évesen, minimális értékesítői tapasztalattal kaptam a 430+bónuszt+kafeteria+céges kocsit


nem tudom ez melyik Thyssen, de szerintem minimum 700-800at kéne mondanod

2021. máj. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem is, én 2 év munkaviszony után kaptam (kapok) bruttó 550et hasonló nagy cégnél. Szerintem is 800 körül simán kérhetsz vezetőként
2021. máj. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%

Csatlakoznék az előttem szólókhoz, a 700 K bruttó nagyon is reális erre a munkakörre.


Az interjú után írjad ide, hogy mennyit ajánlottak. Sok segítség lenne azoknak, akik hasonló pozícióra pályáznak.

2021. máj. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ismerve őket elég szűkmarkúak, de 600-nál csak többet ajánlanak. Mennyit ajánlottak végül?
2021. okt. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Naaaaaa?
2023. jan. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát ezt már nem tudjuk meg... :D
2023. okt. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!