Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy kezdjek végre dolgozni...

Hogy kezdjek végre dolgozni munkanélküliség után?

Figyelt kérdés

Lassan 2 éve lesz, hogy nem dolgozok és tudom az okát.

-Borzasztóan ellustultam ez idő alatt, elején semmi gond nem volt de utána szörnyen lusta lettem, egész nap csak aludtam és este gépeztem, semmi erőm se volt bárhova menni

-Félek beilleszkedni, félek az új közegtől, emberektől, rosszul csinálok valamit és leszidnak

-Kezelhetetlen hüvelyi folyásom kellemetlen fóbiát keltett bennem, hogy büdös lehet (pedig nem érezni), átázok néha olyan erős a folyás, bár sosem áztam át emiatt, voltam ezzel 2x orvosnál de semmi gyógyszer nem akar hatni

-Félek hogy büdös lehetek, sulis koromban ért szekálás miatt de az csak sima szekálás volt, nem lehettem büdös olyan szinten mert később se történt hasonló sőt de utána mindig ha ablakot nyitottak magamra vettem, féltem megmozdulni nehogy érezhető legyen a szag, nem akarom hogy megint meneküljenek előlem emiatt mert nagyon szégyelltem pedig azóta sosem történt ilyen, sőt senki nem mondta rám hogy büdös vagyok és ezt többször igazolták nekem mikor megkérdeztem és mindennap bármikor elmegyek zuhanyzok és utána dezodororok, fogat mosok, friss betétet használok és így is állandóan parázok és tömegben percenként szagolom magam nehogy büdös legyek...

-Valamiért berögzült nálam, hogy pár nap és otthagyom bármilyen munka legyen az, még az interjúra se mertem elmenni sokszor lustaság miatt

-Most is jelentkeztem olyan állásokra (eladó) ahova nem akarok menni csak kényszert éreztem rá mivel voltam ebben már dolgoztam de utáltam, de másra azért jelentkeztem

-Belátom nagyon ellustultam mamahotelben igen itt, mert nagyon eltorzult az életem e 1 év alatt szinte, depressziós lettem, sokkal jobban erősödött a szociális fóbiám, nehezen veszek erőt bármihez lustaság miatt

Szeretnék ezeken változtatni mert nekem is kell pénz, kell a napi rutin cselekvés, újra dolgozó ember lenni. Van egy fix munkahelyem így azt nem szeretném otthagyni mivel kedvező nagyon fizetésileg sz.r de nem kell emberekkel foglalkoznom amit nem szeretnék többet. Most is fenn vagyok este mivel nappal aludtam így este szoktam fenn lenni és csak gépezek, és ebben az egy évben szinte csak a gép előtt ültem vagy aludtam csak néha elmentem ide oda de kb ez volt. Ezen akarok változtatni! De nagyon nehéz és nincs erőm hozzá. Vannak terveim, kisebb és nagyobbak is de amíg nincs pénzem nem álmodhatok róluk mindig. Segítenétek hogy vegyek erőt magamon és ezeket a félelmeket munkával dolgozzam fel?



2021. máj. 5. 03:01
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
Március 17-én, hasonló kérdésedhez irtam neked, hogy menj pszichológushoz. Akkor bejelentkeztél nőgyógyászhoz. Mentális beteg vagy, ezért fordított sorrend jobb lett volna, de reméltem, hogy utána tényleg mész pszichológushoz is. Úgy tűnik nem mentél. Ismeretlenül is sajnállak az állapotod miatt, de ha nem lépsz, nem leszel jobban. Nem itt fogsz meggyógyulni, hiába kérdezel itt hetente.
2021. máj. 5. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem csináld úgy mint a gyógyszer bevételt: gyorsan és hatékonyan.
2021. máj. 5. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szakemberre lesz szükséged. Hány éves vagy?
2021. máj. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Érdemes kialakítani egy rutint és lassan változtatni megvalósítható célokkal.

Például napi 5 percet sátálni vagy hetente kétszer ahogy szimpatikus.

Pszichológust vagy pszichiátert én is ajánlom mert van köztük olyan aki arra szakosodik hogyan zökkentsen ki a megszokott életmódból míg mások a félelmek leközdésére.

2021. máj. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Dolgozni kell. Nekem is dolgoznom kell.
2021. máj. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!