Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Akik több hónap munkanélkülisé...

Akik több hónap munkanélküliség után újra elkezdtek dolgozni hamar vissza tudtak illeszkedni?

Figyelt kérdés

Én április óta voltam itthon, most kaptam munkát végre, aminek természetesen nagyon örülök, viszont kicsit félek milyen lesz újra munkába állni, be tudok-e illeszkedni, menni fog-e az adott munkakör. Az előző munkahelyemen nagyon rossz volt a légkör, a végén már gyomorgörccsel jártam be, úgyhogy tartok ettől.

Nektek hogy ment ez?


2018. nov. 10. 14:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Könnyen hozzászoktam, könnyen visszarázódtam, és nem volt toxikus a környezetem, ez volt a legfontosabb tényező szerintem.
2018. nov. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nehéz volt, de még mindig jobb mint azon aggódni, hogy miből veszek másnap kaját, meg mi lesz a csekkekkel...

Később sokkal könnyebb lett.

2018. nov. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!