Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi volt a legnagyobb munkahely...

Mi volt a legnagyobb munkahelyi incidens aminek tanúja voltál?

Figyelt kérdés

2021. máj. 5. 13:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi számít incidensnek? Verekedés vagy egyéb súlyos dolog nincs, de kiabálás, veszekedés sokszor előfordul. Autóbuszeveztőként dolgozom, a rossz járműpark miatt sokszor van vita a felsőbb vezetéssel, mert ugye senki nem akar felelősséget válalni a végén.
2021. máj. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Melós olyat levert a főnöknek, hogy rossz volt nézni, de rendesen elborult az agya,mikor a földön volt már a csávó olyan verést kapott, hogy aki nem bírta már nézni az elfordult.

Előtte a főnök fél órája már olyan hangnemben baxtatta hogy az anyját is megakarta neki csinálni szóban, meg a gyerekeit szidta...utolsó ilyennél volt egy ilyen, hogy az addig csendesen tűrő ember, azt mondta mond mégegyszer te gheciiiláda.....és egy 5 perc sípolás lenne most a tv-ben.

Főnöknél volt egy pár másodperc programmfrissítés, mert erre nem volt felkészülve, de ugyanúgy elkezdte.Nos aki a közelben volt az arréb állt, mert a hülye nem vette észre hogy a melósnak olyan tekintete lett, mint a rambo 5.ben, mikor kinyírják a családot.

főnök kapott egyat CSATTT? majd jött még egy CSATTTT, és csak ezt halottuk 5 percig.

Emberek én ekkora verést, de szószerint VERÉST, mint amit az a szerencsétlen ott akkor kapott, még videón se láttam.Végén már könyörgött neki hagyja abba.

utána felmondott, főnök adott neki végkielégítést is.

Azóta ezt a főnököt még egy hangos szót sem hallottam valakinek mondani, mindig kétszer meggondolja mit mondjon, mielőtt valakihez odamegy.

2021. máj. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer úgy összeverekedtünk a kollégámmal, hogy a biztonságiőrök nem mertek(vagy akartak) közbelépni és inkább megvárták amig kiérnek a rendőrök.

Azon tört ki a verekedés, hogy egyik gép életveszélyes volt és kinek kelljen használni aznap.

Rendőrök elővettek de egyikünk sem szerzett 8 napon túl gyógyuló sérülést.


Pár hét elteltével a szóban forgó életveszélyes gép elkapta egyik kollega csuklóját és könyékig feltekerte. Alkarjában egyik csont szilánkosra tört a másik nyílt töréssel távozott.


Műszakvezetőnek az volt a legnagyobb baja, hogy takarítsuk fel a vértócsát mielőtt valaki megcsúszik rajta és vegyem át a gépet, hogy meglegyen a napi darabszám. Kollégákon láttam, hogy elhátráltak amikor ezt kimondta.

Tanultam az első esetből úgyhogy értesítettem a hatóságokat, hogy ez az üzem nagyon nincs rendben.


Végül bezáratták a biztonsági szabályok figyelmen kívül hagyásáért és így sok ember elvesztette az állását.

2021. máj. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem háromban is volt részem, mind háromban én voltam a főszereplő... A túl csendesség+rendesség mindenkivel azt váltja ki, hogy engem szúrnak hátba.


De csak szóváltások történtek... Pár éve majdnem volt box is, csak a srácot vissza hívta a kollégája... pedig kiütöttem volna.



A mai pedig a harmadik, a volt a kolléganőmmel aki már egy hete velem kötekedett... Ma megmondtam neki a tutit.

2022. máj. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!