Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ki az, aki a FESTO-AM Kft-nél...

Ki az, aki a FESTO-AM Kft-nél dolgozik, mint sorjázó? Rákkeltő munkahely a műanyag és fémpor miatt?

Figyelt kérdés

Az előző munkahelyemen műanyagfeldolgozóban voltam és olyan büdös, kellemetlen, rossz levegő volt, hogy sokan állandóan köhögtek és eleredt az orruk vére. Érdeklődöm, hogy itt úgy tudom műanyag és fém porral foglalkoznak. Ez büdös? És rákkeltő?

Kérem csak az válaszoljon, aki értelmes választ ad, mert kisbabát tervezek, így fontos hogy egészségre nem ártalmas környezetben dolgozzak.



2021. máj. 8. 17:07
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Akkor tanulj, hogy ne még a gyári munkából is a legalja jusson.

A Festo alapvetően összeszerel, nem fröccsönt. A sorjázásnál pedig nem porszerű, lebegő részecskék válnak le, hanem annál nagyobb darabok.

De menj el egy interjúra, meg fogják mutatni mit kell csinálni.

A Festo élen jár a lean, kaizen, 5s és hasonló fejlesztésekben, piacvezető szereplő, ha ott nem elég jók a körülmények számodra, akkor máshol sem lesz, hasonlóan kvalifikált pozícióban

2021. máj. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én jelentkeztem hozzájuk szintén sorjázó állásra egy fél órás telefonos interjú volt és közölték hogy a jövőhéten egy kollága éretsíteni fog hogx mikor kezdhetnék hát azóta is várom tőlük ezt a kolléganőt..legalább lett volna bennük annyi hogy kösz de nem, meg itt azt hiszem csak 3 műszak van. és még volt is sorjázó tapasztalatom sok évig azt mégse kellettem..sőt később újra jelentkeztem megint és ugyanúgy hívtak de visszahivtak miszerint ön volt már itt a festonál de mondom ezt úgy hogy csak telefonos állásinterjúm volt még személyesen se voltam ott és közölték hogy bocs akkor nem mindezt több hónap után nagyon színvonalasak lehetnek ha ennyire játszadoznak másokkal és nem tudnak legalább egy értelmes nemet közölni ha nem győztem meg őket sőt újabb jelentkezésemnél nem is emlékeztek rám gondolom csak utána hogy megnéztek a rendszerben és ott godolom elutasitottak...hát én ezek alapján inkább nem a rákkeltő dolgon aggódnék hanem azon hogy felvesznek e egyáltalán mert hetente látom hogy hirdetik ezt az állást. pedig minden feltételnek megfeleltem volna...sőt küldtek egy szívélyes üzenetet az oldalukon miszertint az állásinterjú minden lépcsőfokán megfelelt és kollégánk hamarosan értesíteni fogja önt a továbbiakkal kapcsolatban.Hát számomra a festo egy megbízhatatlan cég ezek alapján pedig ismerős által lettem volna ott...(bocs a hibákért csak gyorsaN írtam)
2021. máj. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!