Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van még itt olyan aki nem...

Van még itt olyan aki nem dolgozik? És munkások, miért ciki szerintetek ha valaki nem dolgozik?

Figyelt kérdés
Én csak a fejmosást kapom az oldalon, ha el merem mondani hogy nem dolgozok. De ha nincs mit dolgoznom, mert megszűnt már a munkahelyem és 20 km-es körzetben sem vesznek fel sehová akkor mit dolgozzak? Álljak fejre? Költözzek be egy városba és menjek dobozt pakolni valamelyik Pennybe? Mindig csak a megvetés van az emberektől és a lenézés. Itthon dolgozok eleget, a családnak segítek, sokszor eltelnek napok, úgy hogy észre sem veszem. Mit tegyek még egyebet? Élősködő vagyok, mert anyámék nem dobnak ki, ha nincs hová mennem?

2021. ápr. 22. 11:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
50%
ki tart el téged?
2021. ápr. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
83%
Nézd, én nem ítéllek el ezért, te életed, te dolgod, de hosszútávon ez szerintem nem fenntartható. A megélhetés pénzbe kerül, biztos te is szeretnél előrelépni, venni ezt-az, később esetleg családot stb. Ezekhez azért kell rendszeres jövedelem.
2021. ápr. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Szüleim
2021. ápr. 22. 11:44
 4/16 anonim ***** válasza:
61%
na ez a baj, hogy a mai világban ha te nem szerzel pénzt magadnak, akkor másén élsz. ezért ítélnek el. te nem mész el dolgozni, de anyádéknak el kell menniük, különben mind éhenhaltok
2021. ápr. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
66%
És mit csinálsz ha a szüleiddel történik valami?
2021. ápr. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
73%

Miért nem mész el a szomszéd városba a Pennybe dobozt pakolni?

Nem jobb addig is, mint otthon ülni és lógatni a tököd?

2021. ápr. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem irod be ide nem dolgozol nem tudja ám meg senki,nem kapsz fejmosást sem.
2021. ápr. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Én legalább nem hazudozok mint egyesek hogy cégvezető vagyok meg stb.

Az összes pénzem elmenne albérletre és a megélhetése, ha városra költöznék.

2021. ápr. 22. 11:53
 9/16 anonim ***** válasza:
49%
#8 így meg anyádékon élsz, ami kb egy ketyegő bomba
2021. ápr. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
78%

Én sem dolgozok, eltartanak a szüleim. Tanuló vagyok.


Egyébként mivel jobb az, hogy elköltöd az összes pénzed, mint az, hogy eleve nincs?

2021. ápr. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!