Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tennél ilyen munkahelyen?

Mit tennél ilyen munkahelyen?

Figyelt kérdés

Reggel 6.30-tól pörgés, telefonok e-mailek egymás után, mindenkinek olyan kérése van felém (általában SOS) ami több fél óra is mire el tudom intézni a kérésüket mert általában nem egyszerű amiket kérnek (sokszor másik terület kell hozzá, ott sem érnek rá mindig), közben a főnök ad futó feladatokat a munkakör mellé amik szintén nem 1-2 napos melók, illetve most a nyakamba szakadt egy fél embernyi munkakör mert a felsővezetés szerint “helyzet van” és cselekedni kell. Az elmúlt néhány napban sokszor 8-9-től megbeszélés és 3-4 ember szervez rá egymásra valami szuper megbeszélést és hopp 2 óra és hopp semmit sem haladtál, de megbeszélés közben 3-4 fő besétál hogy NAMIKORLESZMÁRKÉSZ vagy ilyesmi, közben jönnek a telefonok. Igazából már ebédidő az csak papíron van az elmúlt 3 hétben, reggel tudok enni és délután fél 5-kor tudok ebédelni mert nincs rá idő, van amikor napi 1x tudok mosdóba eljutni mert annyi a feladat.


Ti ezt meddig bírnátok? Huszas éveimben járok túl egy műszaki diplomán, de úgy érzem hogy kezdem feladni és egyre elkeseredem. Hiába igyekszem, másoknál az jön le hogy “há’ persze azért nem halad mer’ sz@arik az egészre”.


2021. máj. 12. 19:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez elég gázosnak hangzik.
2021. máj. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Fiatalon 20-on évesen még valahogy elviselném,de 29 vagyok szóval azt mondom hogy egyáltalán nem bírnám én ezt...a stresszt már nem viselem olyan jól mint régen,depis is vagyok picit..szóval ezek a megfelelési kényszerek nem kellenének a nyakamba.
2021. máj. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hu, ugyanezt csináltam kb, 30 évesen. Ja és mindezek mellett ha valami el volt rontva, és nem miattam, akkor is mindent rám fogtak. Nekem a végén már égett a mellkasom a sok stressztől, felmondtam 2x, de végül maradtam mert rábeszéltek. Aztán jobb lett a helyzet egyszercsak. Én maradtam, de én akkor még olyan voltam, akivel meg lehetett tenni ilyesmit. Azóta más vagyok, mert elszakadt ott a cérnám.. fene tudja mi lett volna a jó, mert amúgy a pörgést szerettem, de ez már azért sok volt.. 2-3 évig tartott ez, utána azért lett jobb, mert másik osztályra kerültem.
2021. máj. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nap végén is a meló jár az eszembe, meg persze van amikor annyira megcsúszok akkor ingyen hétvégén is kell csinálni mert különben fegyelmi. Kicsit félek, hogy most magas vérnyomással 40 évet nem érem meg.
2021. máj. 12. 19:17
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát keress mást, nekem most pl annyira nyugis a munkahelyem, hogy attól vagyok depressziós.. alig szól hozzám valaki, egyedül vagyok az irodában, alig kérnek tőlem valamit, csak csinálom a dolgomat.. van ilyen is. De ez a másik véglet, nekem ez se jó. #3 voltam.
2021. máj. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%
Van az a pénz, amiért csinálnám. Az egészségemnek is van ára és ha 2-3 év alatt megkeresek ezzel a munkával annyit, hogy azzal megalapozom az egész hátralévő életemet anyagilag, aztán lesz időm és pénzem meggyógyulni, akkor felőlem jöhet.
2021. máj. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Netto 300 amit kapnál..:)
2021. máj. 12. 20:03
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Annyiért nem.
2021. máj. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nettó 280ért unom magam halálra
2021. máj. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Közölheted a közvetlen főnököddel, a projekt/team managerrel, és a HR-re írásban, panasz szerűen, szigorúan szakmai hangon, hogy mi a baj. Ha egy hónapig nem történik semmi, akkor szépen keresel másik munkahelyet, és a írásbeli panaszra mutatva bármikor élhetsz rendkívüli felmondással, aminek indoka a munkáltató mulasztása.

Legalábbis én ezt tenném.

(Ha nincs igazam, munkajogászok javítanak ki.)

2021. máj. 13. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!