Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tennél, ha "robotnak"...

Mit tennél, ha "robotnak" kezelnének a munkahelyen?

Figyelt kérdés
Minden részlegen elvárják a sok munkát,ne legyenek érzéseid, elvárásaid, visszafelé meg semmi pozitìv visszacsatolást nem kapsz a környezetedtől. Amik eddig a dolgozóknak jártak, azokat is megszüntetik. Sokan ki is jelentették az alkalmazottak közül, hogy a konkurenciánál hagyják majd a fizetésüket. Mièrt nem tudják sokan értékelni azokat, akik kitermelik a profitot?
2020. máj. 9. 23:52
 1/6 A kérdező kommentje:
Saját maguk ellenségei?
2020. máj. 9. 23:54
 2/6 anonim ***** válasza:
Kiadják a munkát, én megcsinálom. Senki nem bosszant meg jópofizik. Tök jó lenne
2020. máj. 10. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%

Én egyszerűen nekiálltam kevesebbet dolgozni. Közöltem, hogy ennyi pénzért, ennyit csinálok, a többi dologgal meg hagyjanak. Ha nem tetszik, kilehet rúgni. Húzták a szájukat, de nem tudtak vele mit csinálni és nem rúgtak ki.


Amúgy sok munkáltatót nem érdekli a munkás, amíg a profit megvan.

2020. máj. 10. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%

Tudod "bolond, aki hagyja magát"


Ha valami nem tetszik odébb kell állni ilyen helyzetben.


Ne sírjon olyan ember, aki olyan helyre megy dolgozni... Hiszen ő választotta.


Tudom miről beszélsz, de én pl ideiglenesen vállaltam, mert csúsztak terveim.


Letoltam, majd felmondtam, amikor vállalkozásba bele foghattam.


Bolond, aki hagyja magát, de az ne is rinyáljon.

2020. máj. 10. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
77%

Te is egy szám vagy! Jól mondod robot!

Én most vesztettem el a munkám. Legutóbbi értékelésnél főnök hálás volt, amiért észrevettem egy kényes hibát. Azt hiszed ez számított valamit? :)

Jövőhéten még be kell mennem. Jó lenne, ha nem is az adott pozícióban, de másban helyet tudnának biztosítani nekem a cégnél. Nagy érvágás lenne, ha nem sikerülne.

Nem fűzök hozzá sok reményt.

Át kell értékelni a dolgokat. Olyan munkakört kell végezni, ami valamelyest jól fizet és home officeban is működik. Vagy olyan szakmát, ami sosem szűnik meg. Mondjuk pék. Pékekre mindig szükség van, de akkor külföld a jobb fizuért. Ezt a sodródás, belenyugvást meguntam. Cselekedni kell! Ilyen csicska helyeken, ahol gyártás megy nem foglalkoznak vele, hogy hogyan dolgozol. Ugyanúgy elküldenek, ha létszámot kell csökkenteni. Lehetsz akármilyen értékes munkaerő.

Szóval legyél pék, szakács, vagy ápoló. Ezek biztos munkák. Pár hónap itthon, gyakorlat után külföldön. Közben tanulj távoktatásban programozást. Én ezt tervezem.

2020. máj. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
77%
Nekem ne pozitív visszacsatolást adjanak, hanem fizetést.
2020. máj. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!