Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mikor fog feltüni a munkáltató...

Mikor fog feltüni a munkáltatónak hogy én alkalmatlan vagyok erre pozícióra?

Figyelt kérdés
Nincs köszönet munkámba csak a baj van velem mindent elcseszek lassan 1 éve itt dolgozok és senki nem szólt emiatt hogy baj van velem lexarom a munkát meddig mehet ez így szerintetek mikor rúgnak ki? Ja és nagyon jól keresek ezzel a munkával
2021. máj. 12. 22:47
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Annyira azért még sem lehetsz rossz ha már annyi ideje ott vagy.

Nekem is mondták hogy jaj istenem nem hiszem el hogy ezt-meg azt nem tudod még mindig,lassú vagy stb..

Mikor meg meguntam a ba.zogatást fel mondtam,erre kétségbe esve könyörögtek,mondták nincs veled semmi baj,kicsit el vetették a sulykot,nem is vagy lassú,jól csinálod a dolgokat stb..

2021. máj. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
83%
Hát szólj neki, hogyha csak félvállról, slendrián módon csinálod a munkád, tehát nem jól, akkor figyelmeztesd, ha azt szeretnéd, hogy kirúgjon, vagy ha zavar és bűntudatod amiért nem csinálod rendesen, teljes bedobással, teljes szívvel, akkorhát, ott a feladat; csináld jobban. :) Én a másodikat választanám,hogy tehát akkor csináld jobban. :):) Hogy te is elégedett legyél azzal, amit letettél az asztalra mind szószerint, mind képletesen, és azt mondjad, hogy igen, megérdemled a jó gázsit. :) Gázsi=Fizu:)
2021. máj. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!