Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ciki ha valaki takarító...

Ciki ha valaki takarító munkára alkalmatlan férfi létére?

Figyelt kérdés

Tehát nincs hozzá érzéke.


(Mondjuk nem is töri össze magát hogy jobban menjen)



2020. nov. 9. 17:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
98%

Alkalmatlan?

Általában nem alkalmatlanok az emberek rá, hanem túlképzettek :D engem fel sem vettek :D pedig jelen helyzetben bármit elvállalnék.

2020. nov. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
34%
Ezen jót nevettem.
2020. nov. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
70%

Nincs olyan ember, aki ép és egészséges, de képtelen a takarításra. Vagy kell a munka, vagy nem.

A takarítás nem igényel készséget.

2020. nov. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
80%

1

Ez érdekes, hát mi történt? Meg is mondták, hogy azért nem vesznek fel?

2020. nov. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Vissza se hívtak. Feltételezem azért, mert akkor kellett volna nekik utánam fizetni a diploma meg nyelvvizsgák miatt...

Pedig jelenleg tényleg bármit elvállalnák, de sehol nem kapok lehetőséget, még egy interjúra sem. Pedig ha elhívnának eltudnám mondani, hogy nem kérem a többletet, felejtsük el a diplomát meg nyelvvizsgákat egy időre. Csak a sima fizu a munkáért cserébe.

2020. nov. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk már eszembe jutott, hogy belekamuzok az önéletrajzomba és kihagyom belőle a sulit meg a többi fontos infót. Ha egy tudatlan suhancnak állítoom be magam, lehet lenne már munkám...
2020. nov. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
58%
Én nőként is alkalmatlan lennék. Itthon sem látom meg a kupit, és gyűlölök takarítani. Valszeg egy héten belül kirúgnának...
2020. nov. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
57%
Ha a takaritashoz alkalmatlan vagy, akkor inkabb szemetelj :) Majd takarit aki alkalmas ra :D
2020. nov. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
48%

Most komolyan (csak kerdezem) … tényleg kell oneletrajzot bekuldeni takaritoi allasra? :) Nyelvtudas is szukseges? :D


Gondolom a francia nem art ha elakarja tudni olvasni, hogy 'toilette' :)))

2020. nov. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
66%

Most hogy mondod.. :D lehet itt csesztem el

túlságosan megadtam a módját a jelentkezésnek :D csak írnom kellett volna a megadott email-re valami trágya szöveget, hogy dolgoznék ott, aztán egyből fel is vesznek.

2020. nov. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!