Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Dolgoztál már olyan pozícióban...

Dolgoztál már olyan pozícióban, amire alkalmatlan voltál?

Figyelt kérdés
Hogy kerültél abba a pozícióba? Tudtad előre, hogy alkalmatlan vagy? Hogy viselted a tudatot, hogy nem vagy (teljesen) kompetens a munkakörödhöz? Más is észretette rajtad kívül? Mennyi ideig tudtál így bennmaradni a pozícióban mielőtt kirúgtak? Egy jobban képzett, de nem megfizetett régi munkatárs helyére kerültél be olcsón?

2020. nov. 4. 07:57
 1/10 anonim ***** válasza:
74%

-Úgy, hogy elvégeztem hozzá az egyetemet

-Sejtettem, hogy az vagyok, de így tudtam csak lezárni magamban a kérdést, hogy az-e az én utam

-Megkönnyebbültem. Nem tudom máshogy megfogalmazni, engem megnyugtatott, több magammal kapcsolatos kérdésemre választ adott, levette a vállamról a terhet, amit a szakmában maradás jelentett

-Szerintem nem nagyon vették észre.

-Talán két hónapot dolgoztam, én mondtam fel végül

-Nem, nem ilyesmi történt, de gondolom a korábbiakból sejted :)

2020. nov. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Jelenleg igy dolgozom.

Csak helyettesitek, eretsegi nelkul csinálok irodai munkat, de egyaltalan nem csipem a papirmunkat.

A főnökök tudják, minden teren meg vannak elegedve az eddigi munkammal, azért is gondoltak hogy alkalmas vagyok irodara is. Tehat nem fenyeget kirugas.

Honap vegen visszajön akit helyettesitek, jobban varom mint gyerekként a mikulast.

2020. nov. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
vevőszolgálaton dolgoztam. Rosszul hallok, hallókészülékem van, kb 2 hónapig voltam aztán felmondtak nekem. Megkönnyebbültem, mert utáltam, telefonba gyakran olyan halkan beszéltek, meg kocsiból hìvtak hogy még a kolléga se értette akkor én mit csináljak.
2020. nov. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Eddig csak olyanban dolgoztam/-ok.
2020. nov. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Igen, dologztam olyan pozicióban, amire alkalmatlan voltam.


Hogy kerültél abba a pozícióba?

Megpályáztam és felvettek, a főnököm akart engem.


Tudtad előre, hogy alkalmatlan vagy?

Nem, engem is meglepetésként ért, és nagyon frusztrált.


Hogy viselted a tudatot, hogy nem vagy (teljesen) kompetens a munkakörödhöz?

Nagyon szerul, egy idő után mindennap gyomorgörccsel vártam, hogy mikor jön a főnököm "elbeszélgetni" az aznapi munkámról.


Más is észretette rajtad kívül?

Szerintem igen...


Mennyi ideig tudtál így bennmaradni a pozícióban mielőtt kirúgtak?

Kis hijján 2 év után magam mentem el.


Egy jobban képzett, de nem megfizetett régi munkatárs helyére kerültél be olcsón?

Nem, üres pozira vettek fel.

2020. nov. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Mit jelent hogy alkalmatlan?


Olyanban még nem dolgoztam amit ne tudtam volna tisztességesen megcsinálni és mindig dicsérték.


De olyan munkám volt amit utáltam (vendéglátás). És azért mert én nem tudok jopofit vágni az idióta emberekhez. Csacsogni velük a semmiről. Ez a túlzott kedvesség mutatas. Megjátszás nekem nem megy. Úgyhogy igen én erre alkalmatlan vagyok.


Ellenben a logikai feladatok jól mennek, a rendszerben való gondolkodás. A tervezés, excel tábla mindenre is. Na ezekben nagyon jó vagyok. A jogi dolgokhoz is értek stb. Jelenleg amúgy beszerző vagyok.

2020. nov. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Elmentem konyhai kisegitönek míg nem üt be a karrier és nincs munkám.

Mivel ingyen próbanap vot igy rámsóztak mindent de még az padlo és falsikálást is a konyhán.

Másnap reggel ugy ereztem magam mintha öregedtem volna 70 évet sajgott mindenem ès alig birtam megmozdulni és felkelni. Hát szoval nem mentem be ezek után.

2020. nov. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
*volt
2020. nov. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hogy kerültél abba a pozícióba?

Megpályáztam és felvettek


Tudtad előre, hogy alkalmatlan vagy?

Nem, nem tudtam. pályakezdő voltam, 1 munkatapasztalattal és azt hittem, hogy mindenre betanítanak(b*sztak tanítani).



Hogy viselted a tudatot, hogy nem vagy (teljesen) kompetens a munkakörödhöz?

Eléggé szarul, én is gyomorgörcsel mentem be minden nap, fel is akartam mondani, de a szívem helyett inkább az eszemre hallgatok és mivel jól fizetett, ezért addig ütöttem a vasat, amíg meleg volt.


Más is észretette rajtad kívül?

PErsze, különben nem rúgtak volna ki.



Mennyi ideig tudtál így bennmaradni a pozícióban mielőtt kirúgtak?

Durván 4 hnapot.


Egy jobban képzett, de nem megfizetett régi munkatárs helyére kerültél be olcsón?

Nem, nem ajánlottak fel másik állást, elmentem végleg arról a munkahelyről.

2020. nov. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
előző vagyok: *0 munkatapasztalattal
2020. nov. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!