Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit gondoltok egy ilyen...

Mit gondoltok egy ilyen helyzetről?

Figyelt kérdés
Mit gondolnátok egy olyan kollégáról aki nagy haverotoknak tartaná magát de újabban rendszeresen b@szna vissza köszönni mégha a fülébe teszed is ezt.? Mindenki másnak vissza és előre köszön de nektek sehogyan sem és ha elkezditek eszerint kezelni akkor jön azzal hogy mi bajotok van vele? Mit gondolnátok erről?
2021. máj. 14. 12:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy ezentúl nem foglalkoznék vele, nem tekinteném a barátomnak, és ha segítséget kérne tőlem, én is csak annyira hallanám meg, ahogy ő az én köszönésem.
2021. máj. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen embereket elkerülöm nagy ívben. Az ő szerénységi bizonyítványa. Plusz, ha ő ennyire számba sem vesz minek törném magamat, hogy a kedvében járjak.

Mindenféle szívbaj nélkül én is levegőnek nézném, és nem bosszúállásból, de tényleg.. nonszensz.

2021. máj. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én férfi vagyok egyébként és ő pedig nő.
2021. máj. 14. 12:22
 4/8 anonim ***** válasza:
Ebben az az erdekes, hogy koszonni idegeneknek, az ellensegunknek is koszonunk pl munkahelyen, ha mar igy lejottunk a farol.
2021. máj. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Biztos túl rendes vagy vele és azt hiszi, hogy valamit akarsz tőle és inkább hátrébb lépett kettőt.
2021. máj. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem adtam semmi arra utaló jelet hogy akarok tőle valamit. Nem jön be egyáltalán. Soha nem is viselkedtünk úgy egymással
2021. máj. 14. 13:24
 7/8 anonim ***** válasza:
Amikor megkérdezi, hogy mi bajod van vele, mondd meg, hogy azért nézed levegőnek, mert nem fogadja a köszönésedet.
2021. máj. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Azt gondolom h munkahelyen nem kéne barátkozni mert ő a munkatársad és nem a haverod. Eleve oda dolgozni jász nem a haverokkal lógni. Szerintem a melóban viseld el, de ne tartsd vele a kapcsolatot.
2021. jún. 11. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!