Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mégis mire véljem ezt az...

Mégis mire véljem ezt az egészet? Mit gondoltok erről a helyzetről?

Figyelt kérdés

Körülbelül fél éve dolgozom a mostani munkahelyemen. Van egy korombeli fiatal munkatársam, aki az első perctől kezdve furán viselkedik velem. Mivel az ő munkája kapcsolódik a miénkhez, így napi szinten odajön hozzánk megbeszélni az aznapi teendőket. Ilyenkor mindig csipkelődik velem, néha kötekedik, viccelődik, volt, hogy már ki is nevetett, ugyanakkor sokszor hoz cukorkát, vagy valamilyen másfajta édességet.


Valamelyik nap rákérdeztem, hogy mégis mi ez az egész, de csak annyit mondott, hogy azért hülyéskedik, hogy gyorsabban teljen az idő. Egy másik kollégám szerint tetszem neki, állandóan kedvesen csillog a szeme, ha rólam van szó, csak nem akar, vagy nem mer lépni, mivel a barátnője is ott dolgozik, aki egy végtelenül primitív, nagyszájú, buta lány, minden olyan emberre féltékeny, akinek vagina van a lába között. Nagyon sokszor rajtakaptam már, hogy a srác engem nézett, mosolygott rám.


Igazából a barátságot nem utasítom el, viszont nekem is van párom, akit imádok, és nem akarok ebből konfliktust. Mi lehet ez az egész?


2019. aug. 25. 15:24
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Te tényleg ennyire nem veszed a lapot, ha flörtölnek veled?
2019. aug. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem nagyon szoktam figyelni az ilyesmire.
2019. aug. 25. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!