Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A munkahelyen mennyire látszik...

A munkahelyen mennyire látszik a másik karaktere?Amilyen a munkában olyan a magánéletben is?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra ha pl.a munkahelyen rendetlen,pontatlan akkor másban is az.Vagy aki lusta, nem kollegiális,ráhagyja a másikra a dolgokat.Az máshol is felelőtlen akire nem lehet alapozni.Azt az elvet vallom a lajhár kolléga barátnak is alkalmatlan ha a munkán nem lehet számítani rá és az ilyen emberrel kapcsolatban eleve kizárom a barátságot, jó ismeretséget.

2021. máj. 14. 23:31
 1/8 anonim ***** válasza:
41%

baromsag

munka es maganelet ket kulon dolog

2021. máj. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer étteremben mosogatóként volt egy kollégám, aki egy idő után elkezdett hiányozgatni, minden második héten beteget jelentett. Volt hogy egyszerűen be se jött, fel se vette a telefont. Értehetetlen, de csak fél év után rúgták ki, addig tűrték. Na utána engem és a másik mosógatót hívogatott. Amaz dumálgatott vele, én letiltottam a számát. Úgy voltam vele, énvelem ne akarjon trécselgetni meg találkozni, ha kollégaként les**rta, hogy mennyire kicseszett velem a hirtelen hiányozgatásaival, (Nem semmi volt, egy rakás mosatlannak egyedül neki állni, és mindig órákba telt, mire kerítettek valakit, aki beáll helyette segíteni.) akkor szimpla haverként se lenne különb, és nyilván megbízhatatlan is.
2021. máj. 15. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Sok embert ismerek, aki teljesen "kettős életet él", tehát tök más arcát mutatja a munkahelyén, mint a magánéletben mondjuk a családjával... Némelyik otthon tök bunkó, a hivatásában meg igyekszik minél megnyerőbbnek, professzionálisabbnak feltűnni.
2021. máj. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
3-es pont erre gondoltam ha kollégaként leejt akkor más téren se lehet barát, haver de még csak jó ismerős se...egy időben én is dolgoztam konyhán és a közvetlen kollégákat blokkoltam társasági oldalakon,a számukat is blokkoltam,hogy véletlenül se jusson eszébe bárkinek is bármilyen formában keresni közülük...kettővel megmaradtam ismerősi szinten egyikkel 1,5 hónapot másikkal végig dolgoztam ők jók voltak elsősorban kollégának és ebből kifolyólag kicsit többek is lettek
2021. máj. 15. 11:29
 5/8 A kérdező kommentje:
4- es ha csak igyekszik professzionálisnak,megnyerőnek tűnni akkor valójában nem olyan az csak látszat.Van ilyen kollégám nagy nehezen eljutott arra a szintre,hogy rutin feladatokat elvégez...fő profilja a beszéd,látszólagos hozzáértés... a magánélete is katasztrófa a nője kidobta úgy vannak együtt hogy nem él vele egy fedél alatt...47 éves se kinézetre viselkedésre meg végképp nem néz ki annyinak.. vándorol lakásról lakásra...gondolom majd idővel visszatér anyucihoz.Amilyen a munkán lusta,nemtörődöm pont olyana magánéletben is..
2021. máj. 15. 11:36
 6/8 anonim ***** válasza:

Van egy idézet Gárdonyi Géza:Láthatatlan ember c. művében.

Kb. annyira.

2021. máj. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Sok ember aki otthon el van nyomva a munkahelyén egy agresszív barom. Gondolom így kompenzál, ha mondjuk feleség hívja telefonon még a hangja is megváltozik....
2021. máj. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Semennyire. Nagyon sokan kettős életet élnek.


Munkahelyen meg kell magad valamilyen szinten játszanod magad. El kell tűrni az emberek hülyeségét, míg a magánéleted már más.

2021. szept. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!