Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Pedagógiai asszisztens végzett...

Pedagógiai asszisztens végzettséggel hova lehet még jelentkezni? Azon kívül, hogy iskola , óvoda?

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek, fontos lenne találnom valamit.
2021. máj. 15. 09:37
 1/10 anonim ***** válasza:
40%

Ha sürgősen keresel munkát, akkor menj el gyárba.


Sajnos ezzel a képzettséggel nehéz nem iskolában, óvodában munkát találni.

(Szerintem oda is)

Családsegítő központban esetleg, vagy felnőttképzési központban, alapitványoknál esetleg.


Frissen végeztél?

2021. máj. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

1 Igen most végeztem,jeles eredménnyel.Gyár nem megoldás, egyedül maradtam két gyerekkel, így ezt képtelen lennék összehozni.

Köszönöm az ötleteket megpróbálom ezeket is. Többek között azért választottam ezt a szakmát, mert gyerekekkel összeegyeztethetőbb.

2021. máj. 15. 10:32
 3/10 anonim ***** válasza:

Merre laksz? Ha Pesten vagy nagyvárosban, akkor van esetleg esély, de faluban nem nagyon:S


Ha nem akarsz mindenképpen a szakmában elhelyezkedni, vedd sorba azokat a képességeket, amiket tanultál, és hogy ezekből mit tudsz felhasználni más jellegű munkahelyen.

2021. máj. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az iskola, óvoda miért lett kizárva?
2021. máj. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

3 Kereskedelmi végzettségem van, az sajnos nem gyerekbarát még akkorse ha 4 órás. Örültem mint majom a farkának mikor behívtak, aztán kiderült az tömbösített tehàt, van hogy egy nap 12 óra aztán napokig nem aztán egy nap 4 óra. És időpontban is variálós, tehàt lehet a 4 óra èpp délután 2től 6ig lenne....


4 Jaj, nem túl érthetően írhattam idegességemben. Nem lettek kizárva, oda már beadtam ami KLIK fenntartású iskolák , református általános iskolák a környéken, önkormányzati óvoda, református óvoda. Én további lehetőségeket keresek amiatt kérdeztem, mert nem igazán kecsegtettek jóval ezeknél, több helyen is le akartak rázni.

2021. máj. 15. 11:12
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
gyárakban is van egy műszak, gyerek miatt, 8-16
2021. máj. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
6 Amelyik gyárban van ilyen itt a környéken, oda az utazás több mint egy óra busszal, nem fér bele időben. Ami meg közelebb van ott kötelező a 4 műszak.
2021. máj. 15. 16:25
 8/10 anonim ***** válasza:
Merrefelé laksz?
2021. máj. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Borsod.
2021. máj. 15. 16:31
 10/10 A kérdező kommentje:
Konkrét települést nem írom le.
2021. máj. 15. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!