Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan tudnám magam leállítani...

Hogyan tudnám magam leállítani a sofőr munkákról?

Figyelt kérdés

Be kell látni, szorongok, félek , belém lett nevelve, hogy félni KELL mindenki rossz és gonosz.

Munkanélküli vagyok már jó ideje. És csak a sofőr munkákra pályázok mert szeretnék vezetni, de nem megy, tényleg nem , fene tudja miért. De én csak ahhoz szeretnék érteni, semmi más nem érdekel, csak, hogy vezessek mivel én egy buta ember vagyok, nagyjából megértettem a gki tanfolyamos cuccokat, de ennyi. Se a matek, se a fizika meg infó, nem ment soha töriből meg föciből jó volt a tanár aztán azért voltam jó. Ilyen tipikus senkiházi nyomorult vagyok aki a szüleitől függ, ők mondják meg mi a jó, még 22 évesen is. Most mondták , elég! Jelentkezzek börtönőrnek, nulla önbizalom, nulla testalkat, semmi személyiség , és most el kell menni jelentkezni vagy kiabálnak, és én félek ha emberek kiabálnak velem akkor lefagyok.

Jelentkezem pizzafutárnak anno, aztán rosszul adtam vissza, még szerencse, hogy nap végén pont annyi hiányom volt mint a fizetésem és nem kellett szüleimtől pénzt kérni a kártérítésre. Onnét is kivágtak.


Semmire nem vagyok jó, vagyis de, véradásra járok meg szerintem papírnehezéknek jó lennék-de olyan munkát nem találtam. :D



2021. máj. 15. 11:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Próbáld meg. Ha valóban nem megy, akkor úgy is börtönbe kerülsz (személyi sérülés történik) és akkor már esélyed sem lesz veszélyeztetni másokat.


Persze ha elgázolsz egy ártatlan embert, akkor - ha van lelkiismereted - lelkileg is megnyomorulsz.

2021. máj. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
48%

Rendőrség, katonaság, NAV, posta, FBŐ vagy sima őrség, MÁV, ....


Csak kifogásokat keresel!

2021. máj. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Jelentkezz börtönőrnek, hadd nyugodjanak meg. Úgysem fognak felvenni. Egy kicsit gyakorolj a fizikai felvételire, hogy lássák, igyekszel, és egyébként sem árt. (Neten fent vannak a fizikai felvételi követelményei, futás, fekvőtámasz, egyebek.)

Egy ismerősöm azt hazudta, a környezettanulmány miatt nem vették fel, de szerintem egyszerűen nincs azon a szellemi szinten.

Mit szólnál a kertgondozási munkákhoz? Felénk jó órabért kérnek el érte (számla nélkül).

2021. máj. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!